ویژگی سالن زیبایی استاندارد

ریمور اصولی
ریمو تاتو چیست
سپتامبر 27, 2022

مقدمه

یکی از اصلی ترین ویژگی های سالن آرایشی تخصصی، برخورداری از مجوز های لازم و همچنین گذراندن دوره های آرایشی و بهداشتی می باشد که معمولا مدارک دوره های گذرانده شده را بر روی دیوار ها نصب می کنند.
استفاده از تجهیزات و وسایل تخصصی و حرفه ای، دومین ویژگی سالن آرایشی با کیفیت می باشد. وجود وسایل و ابزار آلات متعدد و حرفه ای بیانگر مهارت و تجربه بالای آرایشگر می باشد.
در این بین سلیقه موسس سالن زیبایی نیز در جذب مشتری سالن بی تاثیر نیست. توجه به رنگ آمیزی دکوراسیون آرایشگاه زنانه از نکات اصلی در جذب مشتری و احساس راحتی او می باشد. چرا که فرد مراجعه کننده برای انجام امور آرایشی باید چندین ساعت در آن محیط باشد. در نتیجه همواره باید از رنگ های ملایم و آرامش بخش در دکوراسیون سالن های زیبایی استفاده شود.

خدمات اضافه تر

سالن های مجلل نه تنها پیچیده ترین، پیچیده ترین و با کیفیت ترین خدمات آرایشگری و آرایشی، بلکه خدمات پزشکی و تفریحی را نیز ارائه می دهند: اتاق ماساژ، سالن بدنسازی و سالن بدنسازی و غیره، از جمله انتخاب مدل مو با استفاده از رایانه. در اینجا آنها مدل مو، آرایش، مانیکور، پدیکور، اکستنشن ناخن را منحصر به فرد می سازند، از جدیدترین فناوری ها، تجهیزات و ابزارهای تکنولوژیکی پیشرفته در سالن زیبایی استفاده می کنند

زیبایی بصری

دکوراسیون داخلی سالن زیبایی شامل دو بخش متفاوت و مجزا می باشد: بخش اول قسمت مدیریت است و خدمات مربوط به رزرو نوبت و خدمات حسابداری در این قسمت انجام می شود. بخش دوم نیز شامل خدمات زیبایی و آرایشی می شود.

تمام تلاش صاحب یک سالن زیبایی صرف جذب مشتری می شود و تغییراتی که در دکوراسیون سالن زیبایی اعمال می شود در راستای این هدف انجام می شود.

بسیاری از سالن زیبایی زنانه مختص خدماتی از قبیل میکاپ و اصلاح هستند و به طور کلی این محیط و فضا از یک سری صندلی و آینه های کوتاه و بلند تشکیل می شود. در واقع این سبک طراحی است که تفاوت را در همین لوازم یکسان ایجاد می کند.طراحان فضاها را بر اساس نیازها و راحتی هرچه بیش تر هر دوی کارمندان و مشتریان طراحی می کنند و در عین حال تلاش می کنند که این فضاها در عین در بر گرفتن نیازها بروز نیز باشند.

تناسب

سعی کنید تا تناسب را در میان اشیا و مبلمان حفظ کنید. به عنوان مثال، شما نمی توانید در حالی که پنجره های بزرگی دارید، کمد ها و قفسه های کوچک با فریم های ظریف را نصب کنید. سعی کنید اشیا و لوازمی که برای سالن زیبایی خود خریداری می کنید از همه جهات با هم متناسب باشد.مثلا رینگ لایت متناسب با فضای کارباشد برای کار ریمو تاتو به رینگ لایت نیاز دارید فضای کار کوچک و رینگ لایت بزرگ باعث شلوغی محل کار میشود و جلوه خوبی ندارد

سلامتی کارکنان

تمام کارفرمایان باید از امنیت، سلامت و رفاه حال کارمندان، مشتریان و تمام افرادی که به هر نحوی با فعالیت‌های سالن در تماس هستند، اطمینان حاصل کنند. مسئول ایجاد اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از وقوع اتفاقات ناگوار یا جراحات احتمالی، مدیر و صاحب سالن است. قبل از نوشتن شرح کار سالن خود، احتمال وقوع اتفاقات را در تمام بخش‌های مختلف سالن خود به دقت بررسی کنید.

الزامات تجهیزات و تجهیز اماکن… در یک آرایشگاه با حداکثر 3 محل کار، تجهیزات اتاق های جداگانه برای جداسازی و نگهداری موقت کتانی مستعمل مورد نیاز نیست. آرایشگاه هایی با تعداد زیادی محل کار باید انبارهای جداگانه داشته باشند: برای کتانی تمیز و عطرها، مجهز به قفسه و کمد. برای نگهداری و خشک کردن کتانی استفاده شده – صندوقچه و خشک کن. برای نگهداری کتانی تمیز، نصب کابینت های بسته با روکش بهداشتی مجاز است. در رختکن در نظر گرفته شده برای نگهداری لباس در فضای باز، خانه و محل کار، برای هر کارمند باید انباری جداگانه در یک کمد جداگانه فراهم شود.

این نکات به ظاهر کوچک پراهمیت اند

تهویه

انواع وسایل بهداشتی باید در آرایشگاه تهیه شود: آبرسانی، فاضلاب، گرمایش، تهویه، تامین آب سرد و گرم. سیستم های گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع باید شرایط محیطی مطلوب، ترکیب استاندارد و کیفیت هوای آرایشگاه ها را تضمین کنند. در محوطه آرایشگاه ها باید منبع تعویض عمومی و تهویه خروجی ارائه شود، نرخ تبادل هوا برای اتاق های جداگانه برای جذب، انتشار گرما و رطوبت و میزان بخارات شیمیایی تولید شده در طول آرایشگری محاسبه شود، اما کمتر از مقادیر نباشد. در جدول نشان داده شده است.

مساحت سالن

مساحت محل کار برای آرایشگاه 6-7 متر مربع است. فاصله بین صندلی های آرایشگاه 1.3 متر عرض فضای کار 1.8 متر اتاق مخصوص برای ریمو تاتو در سالن های بزرگ در نظر گرفته شده است.

 

 

نمونه ریمو تاتو قدیمی را ببینید.در طی چند جلسه بدون دوران نقاهت

 

سالن پاک کردنupremoveinstagram.com/up.microblad
پاک کردن راحت تتو و همچنین آنزیم تراپی و پاکسازی و فیشیال اختصاصی پوست در رشت
http://upremove.ir
09200786766

 

تمیزگی سالن


تمام تجهیزات و مبلمان سالن باید کاملا تمیز و بدون لکه باشند. همچنین کف سالن باید عاری از هرگونه آلودگی باشد و مرتبا تمیز شود. تمام زباله‌ها و دیگر مواد دور ریختنی باید با روش‌های صحیح و در ظروف مناسب از سالن خارج و دور ریخته شوند.

دمای هوا

دمای هوا سالن باید بین ١٣ تا ۶١ درجه سلسیوس نگهداری شود .
البته در بعضی از کارها درجه هوا کم یا زیادتر است مثلا در ریمو تاتو ما مجاز به پایین بردن هوا یا روشن کردن پنکه نیستیم اما دمای معمولی همین مقدار است


نورپردازی

نورپردازی سالن باید به شکلی باشد که کارمندان بتوانند به راحتی در محیط کار کنند و مشکل نور نداشته باشند. درصورت لزوم، برای هر قسمت از سالن باید به شکل جداگانه و مناسب با کاربری آن، از تجهیزات نورپردازی استفاده شود. همچنین تجهیزات و افکت‌های نوری نباید احتمال ایجاد خطر را افزایش دهند.

طبقات و مسیرهای دسترسی به سالن آرایش

مساحت فضاها و مسیرهای دسترسی به سالن باید به قدری بزرگ باشد که امکان حرکت و جابه‌جایی همه افراد به آسانی میسر باشد. کف زمین نباید متخلخل، ناهموار یا لیز باشد و نباید مانعی بر سر راه رفت‌وآمد وجود داشته باشد که خطر لیزخوردن یا گیر کردن افراد را به همراه داشته باشد. مسیرهای دسترسی بین طبقات نباید به شکل نردبان یا پلکان با شیب تند باشد. حداقل یک طرف از تمام مسیرهای پلکانی باید نرده برای امنیت بیشتر وجود داشته باشد . تابلو مشخص‌کننده مسیرهای «خروج» باید در تمام طبقات سالن وجود داشته باشد به شکلی که همه کارکنان در تمام بخش‌ها بتوانند به راحتی آن را ببینند.

جلوگیری از احتراق

تجهیزات آتش نشانی
تجهیزات اطفاء حریق از جمله سیستم‌های بسیار ضروری در فضاها هستند که شامل کپسول‌ آتش‌نشانی و پتو مخصوص اطفاء حریق است. شاید گمان کنید که امکان آتش سوزی در سالن شما بسیار کم است ولی همیشه باید این موضوع را درنظر بگیرید که حادثه خبر نمی‌کند. به تمام تجهیزات، مواد و سیستم‌های آتش‌زا موجود در سالن خود فکر کنید و برای آن‌ها تمهیدات مناسب را درنظر بگیرید.

ریمو تنها تخصص ماست.به من اعتماد کن

 

از اینستا ما دیدن فرمایید

پاک کردن راحت تتو در رشت با قیمت منصفانه

instagram.com/up.microblad

پاک کردن راحت تتو در رشت با قیمت منصفانه

ریمو ابرو, تاتو ناقرینه, پاک کنید ,رنگ قرمز, رشت removal ,phi ویتاهیل ,رجوی یک ,مرحله مواد, انزیم رشت, گیلان پاک, کردن دکاپاژ,خط چشم ابرو, بدرنگ پررنگ, خط دودی قرمز بنفش, رشتی گیلان, چشم زشت, پهن پاک کننده ,سالن rasht guilan,سالن گلسار مطهری ریمو ابرو, بلید پاکی رنگ, پوست بژ

پشتیبانی آپ ریمو
پشتیبانی آپ ریمو
سوالات مربوط به ریمو را از من بپرس

2 دیدگاه

  1. پگاه گفت:

    من ۵سال پیش تاتو کردم و بعد چند بار ترمیم کردم ابروهام رنگ خوبی ندارن چکار کنم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رزرو وقت