ریمو تاتو چیست

سالن زیبایی
ویژگی سالن زیبایی استاندارد
سپتامبر 26, 2022
پوست خوب رشت
چگونه پوست صافی داشته باشم
سپتامبر 28, 2022

مقدمه

ممکن است روش‌های پاك كردن تاتو ابرو در منزل مانند پاك كردن تاتو ابرو با سير یا با استفاده از محلول پاک کننده تاتو ابرو و مواد عجیب دیگری را شنیده باشید. باید یادآوری کنیم که اگر پاک کردن تاتو ابرو بانوان با ابزار درست و توسط متخصص انجام نشود، سوزش شدید و اسکار کمترین عوارض آن خواهد بود. البته بعد از پاک کردن تاتو ابرو، مراقبت‌های بعد از ریمو تاتو ابرو را هم باید در نظر داشته باشید.
و بسیار خطرناک و در بعضی مواقع غیر قابل جبران است

و یا برخی افراد میگویند لطفا محلول خود را به ما دهید و ما استفاده کنیم.و یا حرفهایی از این دست.این سوالات و سوالات شبیه آن درست نیست و باید کار توسط پیگمنتر کار باتجربه انجام شود

نحوه عملکرد ریمور

کار اصلی ریموور در پاک کردن تاتو ابرو بیرون کشیدن رنگ از زیر پوست است. تاتوها با یک محلول اسید میوه خارج می‌شوند، و رنگ خاکستری کم‌رنگ و قهوه ای در‌می‌آیند.

نکات ریز

ریموو ابرو همیشه با روش‌هایی انجام می‌شود که طی آن با یک تکنیک شیمیایی یا فیزیکی، رنگ تاتو ابرو تجزیه شده یا با موادی پوشانده می‌شود. این روش از بین بردن تاتو ابرو برای کسانی مناسب است که طرح تاتوی ابروی خود را دوست ندارند یا به هر دلیلی از مدل آن خسته شده‌اند؛ مثلا زمانی ابروهای شیطانی شیک بوده یا ابروی پهن؛ اما الان دیگر مد نیست؛ فردی که تاتوی ابرو داشته، مجبور است خدمات ریمو ابرو را در سالن زیبایی انجام دهد.
و با توجه به موقعیتتان.برای مثال شخصی پوست حساس دارد و یا شخصی در چند روز آینده مهمانی یا عروسی در پیش دارد ما برای این فرد نمیتوانیم مواد تک جلسه کار کنیم

تک جلسه

شخصی عجله در کار ریمو دارد چند صباحی دیگر سفر مهمی در پیش دارد و قبل از آن باید تکلیف تاتو بدرنگ یا خارج از کادر یا .. خود را مشخص کند و ریمو کند در این مواقع ما از ریمور های تک جلسه استفاده میکنیم این کار نیاز به تجربه بالا و ریزه کاری زیادی دارد ممکن است اشتباه منجر به عفونت گردد درست مانند هر کار دیگر که به دست کاردان انجام نشود عوارض بپا میاورد ختی کوچکترین کار

ریمورها در ایران انواع و شکل رنگ مختلفی دارند ما همیشه سعی کردیم بهترین و بروزترین سرویس سازگار با پوستتان را برگزینیم

عوارض ریموهای غیر اصولی

زمانی که پاک کردن تاتو ابرو با هر یک از روش‌های بالا انجام شود، پوست در معرض خطر عفونت قرار می‌گیرد و زخم می‌شود. در روش‌هایی مانند پاك كردن تاتو ابرو با سير، دکلره، سرکه و یا پاك كردن تاتو ابرو در منزل احتمال اینکه زخم‌های ایجاد شده عمیق باشند و به صورت دائمی روی پوست شما باقی بمانند، بسیار بالاست.

پاك كردن تاتو ابرو با لیزر به دلیل حساسیت و نیاز به داشتن علم و تخصص و تجربه باید حتما در مطب و زیر نظر پزشک انجام شود. رفتار لیزر به این گونه است که از طریق تکه تکه کردن قطعات رنگ موجود در پوست بدون ایجاد زخم، به پاک کردن تاتو کمک می‌کند.

در پاک کردن تاتو ابرو با روش‌های غیر اصولی یا به صورت غیرحرفه‌ای، ممکن است رنگدانه‌ها کامل محو نشوند و جای تاتو به صورت سایه باقی بماند. هر چه رنگ‌های به‌کار رفته در تاتو ابرو حرفه‌ای‌تر باشد، پاك كردن تاتو ابرو در منزل سخت‌تر و عملا ناممکن است. حتی ممکن است پوست شما آماده به وجود آمدن گوشت اضافی باشد، که در این صورت به شما پیشنهاد می‌کنیم سراغ تاتو نروید.

اپ ریمو رشت فیشیالinstagram.com/up.microblad
پاک کردن راحت تتو و همچنین آنزیم تراپی و پاکسازی و فیشیال اختصاصی پوست در رشت
http://upremove.ir
09200786766

لیزر برای ریمو تتو

پاك كردن تاتو ابرو با لیزر در مراکز با دستگاه پاک کننده لیزر Q-switched انجام می‌شود. تعداد جلساتی لازم برای پاك كردن تاتو ابرو با لیزر نیز تقریبا ده جلسه است.

با لیزر عمق رنگ شما به اعماق پوست نفوذ میکند لیزر رنگ قرمز را نمیشناسد عوارض آن در دست بررسی است و در واقع بهد از لیزر ریمو ابرو خروج رنگی نمیبینیم برخلاف ریمورهای مواد که خروج رنگ را مشاهده میکنیم که پیگمنت ها آسانسوری شکسته شدند و به سطح آمدند
در پاک کردن با لیزر امکان سوختن پوست و مو وجود دارد و رنگ بژ را به دودی تبدیل میکند

در خارج از ایران کار پاک کردن تاتو یا فیبروز توسط پیگمنتر کارها در مطب صورت میگیرد و این کار کاملا سیف و قابل قبول است

مراقبت‌های بعد از پاک کردن تاتو

شما تا سه روز بعد از ریموو ابرو نباید حمام کنید.

حتما به مدت 5 تا 7روز آنتی‌بیوتیک مثل سفالکسین 500 که تجویز می‌شود را مصرف نمایید.

ده روز بعد از پاك كردن تاتو ابرو با ریموور یا لیزر، کرم ترمیم کننده استفاده کنید
از آفتاب به دور باشید ضدافتاب بزنید حتی در زمان ابری

از گردوخاک به دور باشید

از بخار غذا یا هر بخار دیگر به دور باشید

چه کسانی نباید ریمو کنند؟

افراد دیابت دوز بالا

افراد با بیماری خود ایمنی

افراد سرطانی یا افرادی که در مراحل انجام پروسه شیمی درمانی هستند(بعد از شیمی درمانی ممانهتی برای ریمو تتو نیست میتوانند ریمو کنند)

افراد با بدن کلویید ساز

افراد با پوست فوق حساس

وجود داشتن اکنه در محل ریمو

افراد باردار

مراقبت قبل ریمو

از یک هفته قبل مصرف 8 لیوان اب در روز را جدی بگیرند

مصرف کورتون یا هر نوع قرص را با دستور پزشک موقتا چند روز قطع کنند

اگر میخواهند ریمو خط لب انجام دهند از 2 روز قبل مصرف

قرص آسکلویر و یا ویرابکس 1000 را هر روز 2 بار شروع کنند(ویرابکس قویتر میباشد)

روز مراجعه برای ریمو,حمام کرده باشند چون تا 3 روز مجاز به حمام کردن نیستند

پوست تخصص ماست.به من اعتماد کن

از اینستا ما دیدن فرمایید

09200786766

پاک کردن راحت تتو در رشت با قیمت منصفانه

instagram.com/up.microblad

http://upremove.ir

 

 

 

 

 

ریمو ریمور ویتا هیل رجوی رشت گیلان به صرفه دکاپاژ ابرو بدرنگ ابرو خط چشم لب بدرنگ تاتو غیر اصولی بلید upremove ریمور های المانی امریکایی بدون اسید بالا گیاهی ارگانیک ریمو rasht

Lip liner, eyeliner, eyebrow blad
Beautiful smoky face
purple ریمو ریمور

پشتیبانی آپ ریمو
پشتیبانی آپ ریمو
سوالات مربوط به ریمو را از من بپرس

2 دیدگاه

  1. سمیه گفت:

    من میخوام ابروهام ریمو کنم رشت هستم لطفا ادرس میدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رزرو وقت