روشهای پاک کردن تتو

سرطان ریمو
سرطان پوست چگونه بوجود می اید
اکتبر 7, 2022
تتو بدرنگ
نقش کلاژن برای پوست
اکتبر 9, 2022

مقدمه

به شکلی موثر و ایمن تاتوها را پاک کنند.
برای پاک کردن تاتو به تعداد جلسات کمتری نیاز دارند.
می‌توانند رنگ‌هایی را پاک کنند که در گذشته پاک کردنشان ممکن نبود.

دلایل پاک کردن تاتو

دلایل مختلفی اعم از قدیمی شدن طرح یا خسته شدن از نقش روی پوست، الرژی دادن روی پوست ,غیر حرفه ای انجام شدن کار, خارج از کادر انجام شدن افراد را به فکر پاک کردن تتو می‌اندازد. حذف خالکوبی تا چند سال پیش کاری بسیار دردناک و سخت بود؛ اما امروزه روش‌های مدرن و پیشرفته‌ای برای پاک کردن نقوش روی پوست وجود دارد.

گزینه های پزشکی زیادی برای پاک کردن تاتو و درمان هایی برای این کار در دسترس هستند، اما بسیار گران میباشند و شاید برای هرکسی انجام آن میسر نباشد خبر خوب این است که این پیگمن ها میتوانند از پوست حذف شوند ما در آپ ریمو به روش های ایمن و غیر ایمن و یا ناکارآمد پاک کردن تاتو پرداخته ایم

خالکوبی های سیاه و پاک کردن آن

خالکوبی‌هایی که با جوهر سیاه رنگ شده‌اند، راحت‌تر از خالکوبی‌هایی که چندین رنگ دارند پاک می‌شوند. روش حذف تاتو با مواد فی معمولاً در سالن‌های زیبایی انجام می‌شود و جوابدهی خوبی دارند

امار افرادی که در بدن خود تاتو دارند

65 درصد مردم جهان حداقل یک تتو روی بدن خود دارند. اما تعدادی از آنها از تصمیمی که گرفته اند خوشحال نیستند. در این بین افرادی هستند که از طرح تتوی خود و یا از نقطه ای از بدن که تتو را انجام داده اند راضی نیستند.طبق آمار ۲۵ درصد از افرادی که تتو انجام داده اند، از این کار پشیمان هستند. اگر شما هم جزو این چند درصد هستید، نگران نباشید. تکنیک های جدید مثل پاک کردن تتو با مواد ایمن به کمک شما آمده است.

پاک کردن تاتو با نمک

از آنجا که جوهر در لایه زیرین پوست قرار دارد ، دانه های نمک نمی توانند به آن نفوذ کنند. حتی در صورت نفوذ نمک به لایه ی زیرین، این روش بسیار خطرناک و دردناک خواهد بود. چرا که باعث زخم شدن سطح پوست و سوزش شدید زخم توسط نمک خواهد شد. در نتیجه پاک کردن تتو با نمک یک روش کاملا بیهوده است.

روش های بیهوده پاک کردن تاتو

برخی از آرایشگران و تتو آرتیست‌ها با کمک مواد همرنگ، نقش‌های خالکوبی را به‌طور‌موقت کاور می‌کردند. برخی افراد غیر متخصص نیز روش‌هایی مانند پاک کردن تاتو با لیدوکائین، پیلینگ شیمیایی، کرایو سرجری ,;کاور سازی اسکین سازی و جراحی که خالکوبی را پاک می‌کند را پیشنهاد می‌دادند. هیچ‌یک از این راه‌ها از روش‌های پاک کردن تاتو محسوب نمی‌شوند! زیرا باعث از بین رفتن کامل نقوش نخواهند شد. تحقیقات نشان داده که در آمریکا، حداقل 28% افراد در همان ماه اول از تاتو زدن پشیمان می‌شوند و به دنبال راهی برای از بین بردن آن هستند.

درم ابریژن؛ روشی موثر اما پرعوارض برای پاک کردن تاتو

با کمک روش درم ابریژن، پوست ناحیه تاتو شده با کمک دستگاه مخصوص تراشیده می‌شود. پاک کردن تتو با درم ابریژن عوارض مختلفی دارد؛ بیماری هایپرپیگمانتاسیون و افتادن لکه‌های تیره، روی ناحیه تراشیده شده از جمله عوارض مهم آن است. عفونت کردن ناحیه تاتو، پاک نشدن کامل تاتو و ماندن جای زخم از دیگر عوارض استفاده از روش درم ابریژن است.

پاک کردن تاتو با مواد

پاک کردن تاتو با مواد فی ویتاهیل کالرلیفت …تک جلسه نیست و بیمار باید پس از هر جلسه، دوره نقاهتی دو الی سه روزه را طی کند. پس پاک شن با مواد روشی ایده‌آلی برای پاك كردن تاتو در يك جلسه نیست. تعداد جلسات پاک کردن تتو با مواد ایمن و تکنیک های بروز، قدمت خالکوبی، اندازه تتو و رنگ عمق تاتو آن بستگی دارد. نوع و رنگ پوست و میزان نفوذ رنگدانه‌ها به پوست هم از عوامل مهم پاک کردن خالکوبی است.

تتو بدرنگ آپ ریمو
پاک کردن تاتو صورت در رشت گلسار 09200786766

پاک کردن تاتو با آلوئه ورا

برای بسیاری از درمان های پوستی و محصولات آرایشی استفاده می شود. آلوئه ورا بر تاتو همراه با پدریا تومنتوسا و ویتامین E تقریباً موثر و کارآمد است. این برای تاتو های تازه ای که برای مدت طولانی بر روی پوست شما نبوده اند مناسب است. همچنین، برای مراقبت و زیبایی پوست ماده ای قابل دسترسی است. آلوئه ورا باعث می شود جوهر به طور معمول در داخل پوست باقی بماند.روش اصولی پاک کردن تاتو نمیباشد

پاک کردن تاتو با عسل

عسل روش اشتباه دیگر برای از بین بردن تاتو ، به ویژه برای تاتوهایی با رنگ روشن و ریز در خانه است.

قاشق غذاخوری از آن را با هر یک از این مواد ، آب آلوئه ورا ، ماست ، نمک، را به طور کامل با هم مخلوط کنید تا خمیر غلیظی بدست آید. حالا، به آرامی روی پوستی که تاتو میکنند این مخلوط را بمالید و بعد از نیم ساعت این کرم را با آب گرم میشویند
این روشها تنها زمان شما را تلف میکنند

مراقبت های بعد از ریموو تاتو

تا یک هفته سعی کنید روی ناحیه آب نزنید تا دچار تورم یا التهاب نشود.
متخصص پمادهای ترمیمی و پرکننده پوست تجویز می کند که پس از ریموو ابرو حتما استفاده نمایید.
در صورت تجویز متخصص آنتی بیوتیک تا ۶ روز استفاده نمایید.
پس از گذشت حدود دو هفته، استفاده از پودرهای ترمیم کننده برای ترمیم کامل لازم است.

ریمور اسیدی پاک کردن تاتو

محلول ریموور یا اسید میوه که از قبل آماده و می توان از بازار خریداری کرد.برای ابروهایی مورد استفاده است که شخص یا کلا قصد پاک کردن آن را دارد یا قصد پاک کردن بخش هایی از ابرو را دارد.اگر تاتوها خیلی قدیمی و پر رنگ باشند بعد از پاک شدن قسمت هایی از ابرو خاکستری می شود.که می توان در ترمیم های بعدی به وسیله رنگ دانه سازی آن قسمت ها را پوشش داد.اگر هم که کامل رنگ خارج شده باشد یا کمرنگ باشد اصلا ردی از رنگ خاکستری و قهوه ای باقی نمی ماند.

مراحل انجام پاک کردن تتو با مواد

آماده سازی پوست و تمیز کردن آن از هرگونه مواد آرایشی و کرم.
√ گذاشتن بی حسی دقیقا مانند مراحل هاشور.
√ اجرای تکنیک صحیح قبل از پاک کردن تاتو ابرو ابتدا کاربر پوست را بدون هیچگونه موادی توسط سوزن مناسب با عمق ۱/۵ میل به حالت ضربه ای ایجاد خراش نموده سپس با یک گوش پاک کن یا میکروبراش مواد ریمور را روی پوست به حالت برف پاکنی می مالد بعد از مکث پوست را تمیز کرده و عمق سوزن را روی ۱ میل گذاشته با مواد توسط گوش پاک کن روی پوست مالیده و سپس سوزن را به صورت چرخشی روی آن حرکت داده بعد از مکث ۵ دقیقه ای و پاک سازی پوست انجام شود.در مرحله آخر عمق ۰.۵ میل و پاک کردن خونابه و گذاشتن ریموور را تکرار کنید. حتما مکث ۵ دقیقه ای در بین تمام مراحل انجام شود.
√ اگر پیگمنتر کار تمامی مراحل ریمو تاتو ابرو را به درستی انجام دهد هیچگونه آسیبی به بافت پوست نزده و رنگ را به راحتی از لایه های زیرین پوست خارج می کند.
√ توصیه های مراقبت بعد از کار بعد از انجام ریمور تا ۴ روز به پوست نباید آب زده شود.
√ استفاده از پمادهای ترمیمی و پر کننده پوست و از پمادهای تترراساکلین و بتامتازون استفاده شود

از اینستا ما دیدن فرمایید

پاک کردن راحت تتو در رشت با قیمت منصفانه

instagram.com/up.microblad

http://upremove.ir

09200786766

http://cargoup.blogfa.com

پشتیبانی آپ ریمو
پشتیبانی آپ ریمو
سوالات مربوط به ریمو را از من بپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رزرو وقت