اوزون تراپی پوست چیست

اسکراب آپ
لایه برداری اصولی پوست
اکتبر 11, 2022
ریمو تاتو پوست
چندی درباره پوست
اکتبر 13, 2022

 

مقدمه

زیبایی و زیبا ماندن یا به بیان دیگر جوانی و جوان ماندن تا حدود زیادی به سلامت پوست وابسته می‌باشد لذا برای این‌که سلامت پوست حفظ شود و زیبایی و شادابی و صافی لازم را همراه داشته باشد نیازمند است که از آن به خوبی مراقبت شود. مواردی که می‌تواند زیبایی و سلامت پوست را به خطر بیندازد یکی نحوه تغذیه، تمیزی نگه داشتن پوست از باکتریها و آلودگیهای پوستی و بالا رفتن سن میباشد

اوزون که یک گاز بدون رنگ است، برای زیبایی و جوان نگه داشتن پوست استفاده می کند. اوزون درمانی باعث می شود که بدن شما به طور موثرتری از اکسیژن استفاده کند و آن را برای کارهای مختلف از جمله زیبایی پوست به کار بگیرد.

اوزون تراپی و پپتون

اوزون تراپي مو به طور وسیع براي درمان مشكلات مو و پوست سر مانند شوره سر، ريزش مو و صدمات مو استفاده مي شود. اين مشكلات مو بیشتر بر اثر فاكتورهايي مثل افزايش سن، نبود تعادل هورموني، مواظبت اشتباه از مو، رژيم هاي غذايي ناسالم، بيماري و عفونتها، ویژگیهای ژنتيكي، آلودگي و دیگر فاكتورهاي خارجي به وجود می آید كه باعث خشك شدن و آلودگي پوست سر شده و سبب توليد فوليكول هاي ضعيف و صدمات مو مي شود.مولكول هاي ناپايدار اوزون داراي سه اتم اكسيژن بوده كه خواص بالاي اكسيداسيون داشته و از شیوه پاشيدن بر پوست سر، راديكال هاي آزاد اكسيژن را پخش مي كنند. آنگاه محتويات اوزون پاشيده شده بر مو و پوست سر اكسيد شده و باعث توليد پروتئين پپتون بر روي ساقه مو مي شود.

اوزون تراپی همچنین برای ضد عفونی کردن و درمان بیماری استفاده میشود.در بیمارستان ، گاز اوزون درمانی از منابع اکسیژن پزشکی ساخته می شود.

پاکسازی پوست در رشت و ریمو تتو بدرنگ خارج کادر
09200786766
پاکسازی و فیشیال پوست در رشت 09200786766

سطح اکسیژن بدن و اوزون تراپی

اگر سطح اکسیژن بدن شما زیر 88 درصد باشد، اغلب اوزون تراپی توصیه می شود تا تضمین کند خون شما اکسیژن کافی دارد. اوزون تراپی بیش از 80 سال است که در کشور های مختلف استفاده می شود و می تواند بیش از 150 بیماری را درمان کند . اکسیژنی که از طریق اوزون تراپی به بدن می رسد ، می تواند پوست را سم زدایی کند و تناژ آن را بهبود ببخشد !

گار اوزون یا O3 یک گاز بی رنگ و بی بو است و برخلاف گاز اکسیژن معمولی و استنشاقی یا O2 ، ساختار ناپایداری دارد و به همین دلیل قوی ترین اکسید کننده در بدن شناخته می شود که پس از چند دقیقه در بدن ، یک اکسیژن از آن جدا می شود و به اکسیژن رسانی و ضد عفونی ترکیبات خطرزا در بدن کمک می کند.

با اوزون تراپی دارویی را وارد پوست نمیکنیم ما سلول های پوست را تحریک میکنیم که بطور طبیعی کار کنندومشکلات پوستی مانند چین چروک جوش …رفع گردد

هزینه اوزون تراپی

در کنار درمان‌های نواحی پوستی از این گاز برای موارد درمانی دیگر در دنیا استفاده می‌شود از جمله کنترل و درمان انواع دردهای مزمن مانند کمر درد، زانو درد، بهبود وضعیت عضلانی و اسکلتی در ورزشکاران و همچنین همان‌طور که در بالا اشاره شد امروزه در برخی مراکز در دنیا از اوزون به عنوان ماده محرک برای جوان‌سازی و بهبود کیفیت بافت‌های زیر پوستی استفاده می‌گردد که به اوزون تراپی پوست معروف است.

ازن بعنوان یک مولفه سازنده افزوده ، دارای خصوصیاتی است که به وضوح فراتر از کاربرد اکسیژن به تنهایی می باشد.

اختلالات تنفسی

افراد مبتلا به هر نوع اختلال تنفسی ممکن است کاندیداهای خوبی برای اوزون درمانی باشند.با تأمین اکسیژن بیشتر به خون ، اوزون درمانی می تواند به کاهش استرس در ریه های شما کمک کند. ریه های شما وظیفه تأمین اکسیژن خون شما را بر عهده دارند.آزمایشات بالینی برای مبتلایان به آسم و انسداد مزمن ریوی مزمن (COPD) در حال حاضر در حال انجام است.

نتیجه اوزون تراپی برای پوست

تحقیقات اوزون درمانی نتایج مختلط را نشان می دهد ، اگرچه نتایج بسیاری امیدوار کننده است

فواید اوزون تراپی مو

افزایش خون رسانی به ریشه موهای سر
بر طرف کردن حساسیت ها ، خشکی و خارش پوست سر
تمیز کردن و پاک کردن عمقی پوست سر از آلودگی‌های موجود در ان
کاهش قابل توجه ریزش موی سر و کمک به تقویت مو ها
کمک به ترمیم و بازسازی ریشه موهای آسیب دیده
افزایش شادابی و استحکام موهای سر
پر پشت شدن مو ها به دلیل افزایش ضخامت هر تار موی سر

مقرون به صرفه بودن

از طریق اوزون تراپی پوست به نسبت هزینه اوزون تراپی پوست که از سایر روش‌های درمانی به صرفه‌تر است می‌توانیم روند پیری پوست را به تأخیر انداخته و باعث افزایش سلامت پوست می‌شود.

از اینستا ما دیدن فرمایید

پاک کردن راحت تتو در رشت با قیمت منصفانه

http://upremove.ir/

09200786766

پشتیبانی آپ ریمو
پشتیبانی آپ ریمو
سوالات مربوط به ریمو را از من بپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رزرو وقت