عوامل ایجاد شوره سر

upremove ورزش
تاثیر پیاده روی بر پوست
نوامبر 2, 2022
پوست خوب ریمو کردن upremove
گلیکولیک اسید
نوامبر 4, 2022

مقدمه

آبرسانی به پوست باعث شفافیت پوست شما شده و همین مورد تیرگی و لک‌های آن را به مرور زمان محو می‌کند. البته تمام این موارد در گروی آن است که آبرسان درستی را انتخاب و نحوه استفاده از ابرسان را بیاموزید.
دو بار در شبانه روز (صبح و شب) به طور مرتب از این آبرسان‌ها بهره ببرید. استفاده از آبرسان با تامین رطوبت کافی در پوست از خشک شدن آن جلوگیری می‌کند. این باعث می‌شود آسیب‌های پوستی و سایر مشکلات در این زمینه به سراغ شما نیاید.
بسته به اینکه پوست شما چرب، خشک و یا مختلط باشد، استفاده از آبرسان پوست هم متفاوت خواهد بود. به طور کلی آبرسان‌ها از نظر ساختاری به صورت کرم، لوسیون، سرم و یا ماسک هستند. بنابراین در مرحله اول استفاده از آبرسان پوست باید نوع محصول مورد نظر خود را از نظر ساختاری تعیین کنید.
در ادامه با آپ ریمو همراه باشید

کرم آبرسان چیست و چه کمکی به پوست شما می کند؟

به صورت خلاصه، اصلی‌ترین کارکرد آبرسان پوست حفظ رطوبت موجود در پوست شماست. این کرم‌ها با ایجاد لایه‌ای بسیار نازک روی پوست صورت و بدن شما مانع از تبخیر رطوبت موجود می‌شوند. به دلیل اینکه پوست به دلایل مختلف مانند نوع پوست، سن، اقلیم جغرافیایی که در آن زندگی می‌کنید و … نمی‌تواند به راحتی رطوبت خود را حفظ کند نیاز است که با کمک گرفتن از انواع کرم‌های آبرسان -که وظیفه آبرسانی عمقی به پوست را دارا هستند- این کار را انجام دهید.
افرادی که دارای پوست خشک هستند معمولا از خشکی و کشیدگی، خارش و پوسته شدن پوستشان شاکی هستند

 

 

آموزش روش استفاده از کرم آبرسان پوست و بهترین زمان مصرف آن | upremove

instagram.com/up.microblad پاک کردن راحت تتو و همچنین آنزیم تراپی و پاکسازی و فیشیال اختصاصی پوست در رشت http://upremove.ir 09200786766 ایران

وقتی ارایش خوب به پوستم نمینشیند نشانه چیست

عمیق‌تر شدن چروک‌های پوستی همچنین زمانی که آرایش به خوبی روی صورتتان نمی‌نشیند هم نشانه‌های از کاهش رطوبت پوست هستند. معمولا با افزایش جوش و آکنه افراد استفاده از محصولات مراقبتی را قطع می‌کنند، این در حالی است که پوست به شما نشان می‌دهد به رطوبت و مراقبت بیشتری نیاز دارد. در این مواقع به هیچ عنوان استفاده از آبرسان‌های پوست را قطع نکنید.

در روتین مراقبت پوست کرم‌های مرطوب کننده پس از کرم آبرسان مورد استفاده قرار بگیرند و در نهایت باید بدانید، کرم‌های آبرسان و مرطوب کننده هر دو محصولات مفید مراقبت از پوست هستند که به صورت مکمل عمل می‌کنند و استفاده از یکی نیاز به دیگری را رفع نمی‌کند.

مزایای آبرسان

استفاده از آبرسان پوست رطوبت طبیعی آن را حفظ کرده و به جذب رطوبت هوا با خاصیت هموکتانت خود (ترکیبات جاذب رطوبت) کمک می‌کند. اصلی‌ترین تفاوت کرم‌های آبرسان و مرطوب کننده، این است که آبرسان‌ها فاقد چربی هستند یا مقدار آن‌ها بسیار کم است؛ در حالی که مرطوب کننده‌ها، چربی بیشتری دارند و نسبت به آبرسان احساس سنگینی بیشتری روی پوست شما ایجاد می‌کنند. اما آیا استفاده از آبرسان پوست با توجه به کاربردش فقط مناسب پوست‌های خشک است

چه مواد شوینده ای بهتر است؟

از مواد شوینده‌ حاوی ویتامین‌ E و ویتامین C استفاده نمایید. یکی دیگر از بهترین زمان استفاده از کرم ابرسان ، صبح‌ها و هنگامی‌ است که از خواب بیدار می ‌شوید. اگر قصد دارید که شب ها و قبل از خواب از آبرسان ها استفاده کنید، بهتر است نخست صورت خود را شست و شو دهید. اگر پوست حساسی دارید، بهترین انتخاب استفاده از کرم های شبانه است. کرم های آبرسان روزانه، قوی تر هستند. زیرا جدا از بحث کمک به زیباسازی و ترمیم پوست، باید دارای ویژگی مقاومت در برابر نور خورشید و انواع آلودگی های محیطی را داشته باشند

 

مرطوب کننده پوست حساس

اگر پوست خیلی حساسی دارید می‌توانید از واتر بمب مدل SENSITIVE استفاده کنید، همچنین پوست‌های معمولی می‌توانند از سری واتر بمب مدل VITAMIN C که دارای ویتامین B و C استفاده کنند. اگر نمی‌توانید کرم آبرسان مناسب پوست خود را انتخاب کنید بهتر است از یک متخصص پوست در این مورد کمک بگیرید.

عایق در برابر نور خورشید

کرم‌های آبرسان روزانه قوی‌تر هستند زیرا جدا از بحث کمک به زیباسازی و ترمیم پوست، باید دارای ویژگی مقاومت در برابر نور خورشید و انواع آلودگی‌های محیطی باشند. کرم‌های آبرسان شبانه نیز به دلیل نیاز پوست صورت و گردن به تنفس، بصورتی ضعیف تولید می‌گردند.

چرا کرم آبرسان؟

زمانی که پوست رطوبتش را از دست می دهد؛ به مرور لایه های زیر سطح پوست خشک می شوند و چروکیده می شوند. در صورت استفاده از کرم آبرسان ، سلول های پوست دچار تورژسانس شده و پوست با طراوت می شود که این مسئله باعث رضایت شخص از وضعیت پوست خود خواهد شد. در واقع باید گفت که زمان استفاده از این کرم ها در طول روز همیشگی خواهد بود؛ چرا که مهمترین نیاز پوست آبرسانی است. بنابراین برای داشتن پوستی لطیف و باطراوت، از کرم های آبرسان استفاده کنید. البته اگر کرمتان حاوی ویتامین C نیز باشد که بی نظیر است

چه موقع آبرسان بزنم؟

آب و چربی مهم‌ترین محافظ لایه‌های زیرین پوست هستند و به همین دلیل همیشه باید مراقب بود که اندازه آن کاهش چشمگیری نداشته باشد. اگر می‌خواهید بدانید چرا آبرسانی پوست مهمه، باید به شما خاطر نشان کنیم که در صورت عدم تامین رطوبت مورد نیاز پوست سطح آن خشک شده و دچار چروک و ترک‌های مختلفی می‌شود که خود بستر مناسبی برای جذب انواع آلودگی و قارچ‌ها است

کار اصلی مرطوب کننده

محتویات کرم مرطوب کننده شامل موادی مثل اسید هیالورونیک، گلیسیرین، سوربیتول، پروپیلن گلیکول، اسید لاکتیک و عصاره بلغور جو دوسر است که سبب می شود ملکول های آب به پوست جذب شوند و پوست نرم و لطیف گردد و دوم بعد از جذب آب و مرطوب و لطیف شدن پوست بایستی این رطوبت حفظ شود. بنابراین مرطوب کننده ها حاوی روغن بادام شیرین، روغن زردآلو، کره شیا و کره کاکائو نیز می‌باشند که علاوه بر نرم کردن پوست لایه ای روی آن ایجاد می کند و مانع از تبخیر رطوبت درون پوست می شوند.

کار اصلی مرطوب کننده

کرم آبرسان نیز مانند مرطوب کننده ها عمل می کند و کار اصلی آن جذب آب به سلول های پوست بصورت حرفه‌ای تر و بیشتر است. به این خاطر مواد موثرتری از قبیل گلیسیرین، عسل و اسید هیالورونیک و… دارد که مستقیما رطوبت سلول های اپیدرم را افزایش داده و باعث بزرگتر شدن سلول ها و رفع چین و چروک تا حد زیادی می شود.

چرب شدن پوست یکی از نشانه‌های پوست دهیدراته است! در حقیقت پوست با تولید سبوم بیشتر (چربی طبیعی پوست) سعی در جبران خشکی بیش از حد دارد. سبوم ماده‌ای مومی است که به محافظت و ضدآب بودن پوست کمک می‌کند. اگر سبوم را با رطوبت پوست‌تان اشتباه بگیرید و به این دلیل از آبرسان پوست استفاده نکنید، دیر یا زود پوست‌تان در اثر خشکی زیاد چروکیده خواهند شد

برای پوست خشک آبرسان یا مرطوب کننده؟

در واقع کسانی که پوست چربی دارند، معمولا از محصولات مناسب پوست چرب هم استفاده می‌کنند. گاه این محصولات چربی طبیعی پوست را کم می‌کنند. بنابراین در این حالت استفاده از آبرسان پوست، قبل از آن که پوست‌تان شروع به تولید سبوم بیش از حد کند، ضروری است. به همین دلیل استفاده از آبرسان پوست برای کسانی که پوست چربی دارند، اهمیت بیشتری خواهد داشت

چند نکته در استفاده از آبرسان

مطابق روتین روزانه استفاده از محصولات مراقبتی، کرم‌های آبرسان جایگاه پررنگ‌تری دارند. در واقع در طول روز بیش‌تر از کرم‌های آبرسان استفاده می‌شود.

کرم‌های آبرسان به صورت عمقی رطوبت مورد نیاز پوست شما را تامین می‌کنند در حالیکه کرم‌های مرطوب‌ کننده به دلیل وجود روغن در فرمولاسیون ساختشان، از چربی پوست شما محافظت می‌کنند و اجازه نمی‌دهند سطح پوستتان خشک شود.

زمان استفاده از انواع کرم آبرسان بلافاصله بعد از شستشوی صورت با انواع شوینده‌های مخصوص است. برای نتیجه بهتر از انواع کرم‌های آبرسان شوینده‌های صورت را نیز متناسب با نوع پوستتان انتخاب نمایید

انواع کرم‌های مرطوب کننده به واسطه داشتن میزانِ چربیِ کافی در ساختار خود، سطح چربی پوست را کنترل می‌کنند. به دلیل وجود مولکول‌های چربی، این امر باعث جلوگیری از خشک و شکننده شدن پوست می‌شود. این در حالی است که کرم‌های آبرسان در عمق لایه ‌های پوستی نفوذ کرده و آبرسانی کامل سلول‌های پوست را به شکلی کارآمد انجام می‌دهند.

در نحوه صحیح استفاده از کرم آبرسان، باید این نوع محصولات همراه با شست‌و‌شوی صورت با لوسیون‌ها یا سایر شوینده‌ها مورد استفاده قرار داد. به یاد داشته باشید باید آبرسان را با توجه به نوع و ویژگی‌های پوست انتخاب کنید.

معرفی آبرسان کلینیک

اگر پوست شما به دلایلی مانند خستگی، استرس‌های محیطی، آب و هوای بسیار گرم یا بسیار سرد فصل تابستان و زمستان و یا استفاده از داروهای ضد آکنه کم آب شده است می‌توانید با کمک این محصول دوباره رطوبت را به پوست خود برگردانید.

ژل آبرسان مویسچر سرج کلینیک نه تنها انعطاف‌پذیری و لطافت از دست رفته را به پوست برمیگرداند، بلکه از سد یا سیستم طبیعی حفظ رطوبت در پوست نیز پشتیبانی می‌کند.

آبرسان مویسچر سرج در دو مدل ۱۰۰ ساعته و ۷۲ ساعته موجود است.

instagram.com/up.microblad

پاک کردن راحت تتو و همچنین آنزیم تراپی و پاکسازی و فیشیال اختصاصی پوست در رشت

خانه

09200786766

پشتیبانی آپ ریمو
پشتیبانی آپ ریمو
سوالات مربوط به ریمو را از من بپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رزرو وقت