تخلیه ژل یا فیلر صورت با آنزیم چگونه است

upremove تیره
مراقبت های پوستی برای پوست تیره و روشن
نوامبر 10, 2022
پوست خوب ریموال
اهمیت مراقبت از پا
نوامبر 19, 2022

مقدمه

فیلر‌های ساخته‌شده بر پایه‌ی اسید هیالورونیک، گروهی از فیلر‌های تزریقی پوست هستند، از جمله: بلوترو، محصولات رستیلن، محصولات ژوویدم، ورلوما و ولبلا. تزریق روشی موثر، محبوب و بدون نیاز به جراحی و دوران نقاهت است که برای صاف‌کردن موقت چین و چروک‌ها، خطوط ریز صورت و بازگردان حجم به قسمت‌هایی که به مرور زمان دچار فرورفتگی و گودی شده‌اند. همچنین برای ترمیم خط گونه‌ها و لب‌ها و افزایش حجم آن‌ها کاربرد دارد.

لب‌ها نقشی بسزا در ظاهر صورت دارند، اگر برآمدگی و اندازه آن‌ها بیش از حالت متناسب آن گردد، نتیجه ناشی از آن دل زننده خواهد بود. این یکی از مهم‌ترین دلایلی است که افراد را به سمت تخلیه ژل لب سوق می‌دهد.

اگر می‌خواهید حجم آن را کاهش دهید یا حتی توده‌ها را از بین ببرید، ممکن است بتوانید تمام پرکننده یا فقط بخشی از آن را حل کنید. در مطلب زیر در آپ ریمو جزئیات مربوط به حل کردن پرکننده‌های لب، از جمله نوع فیلرهایی که می‌توانید حل کنید، نحوه کار این فرآیند و انتظار چه چیزی را دریافت کنید.

فقط پرکننده های اسید هیالورونیک (HA) مانند Juvederm، Restylane و Belotero می توانند حل شوند.

 

و یا حذف شوند در ادامه با آپ ریمو همراه باشید

 

HA یا هیالورونیک اسید در کجا یافت میشود

(HA) قندی است که به طور طبیعی در بدن شما، عمدتاً در بافت های همبند یافت می شود. به طور عمده، HA برای هیدراته نگه داشتن پوست شما کار می کند، که به حجیم شدن کمک می کند. HA موجود در پرکننده ها یک نسخه مصنوعی یا آزمایشگاهی است.

فیلرها با گذشت زمان تحلیل می‌روند، به همین دلیل است که برای حفظ ظاهر خود نیاز به تزریق‌های بعدی دارید.

دلایلی که میخواهیم آنزیم برنیم یا فیلر را خارج کنیم

عدم تقارن
برآمدگی توده‌ای شدن
پشیمان شدن یا عدم رضایت عمومی از نتایج
واکنش آلرژیک
جابجا شدن ژل

 

پاک کردن تاتو ابرو به روش ریموور | مرکز پاک کردن تاتو | میکرو آکادمی -  upremove 09200786766

instagram.com/up.microblad پاک کردن راحت تتو و همچنین آنزیم تراپی و پاکسازی و فیشیال اختصاصی پوست در رشت 09200786766

آلرژی و عفونت بعد از تزریق فیلر و آنزیم کردن آن

برخی از این ژل‌ها، آنگونه که باید، دارای استاندارد نبوده و ممکن است باعث ایجاد نتایج عکس در بدن شوند. استفاده از ژل های آلوده باعث می‌شود که عفونت‌هایی را در پوست ایجاد کند. برای بیمارانی که مبتلا به این مشکل مهم می‌شوند، لازم است یک دوره آنتی بیوتیک تجویز گردد؛ اما اگر روند گسترش عفونت ادامه‌دار بوده، لازم است که تخلیه ژل لب با استفاده از آنزیم انجام گردد.

گرانولوم به توده های سفت و برجسته ای گفته می شود که در اثر عفونت به وجود می آیند. گرانولوم جزو عوارض نادری است که در کمتر از 1 درصد از بیماران به وجود می آید

آنزیم هیالوروناز چیست؟

اولین و مهم ترین راهکار، استفاده از یک آنزیم خاص است. اگر فیلر مورد استفاده شما از جنس هیالورونیک اسید بوده باشد، می توانید با تزریق آنزیم هیالورونان، فیلر تزریق شده را حل کنید و آثار آن را در چهره خود از بین ببرید. این بهترین و موثر ترین روش برای پاک کردن ژل تزریق شده به شمار می رود.
زمانی که هیالورونیداز در مکان موردنظر تزریق می‌شود می‌تواند با سرعت‌بالا ساختار اسید هیالورونیک را در هم بشکند و درنتیجه دیگر نیازی نیست که تا مدت‌ها چهره‌ای را داشته باشید که دوست ندارید
نیازی نیست که پس از تزریق ژل برای تزریق هیالورونید صبر کنید بلکه می‌توانید بلافاصله از فیلر حاوی اسید هیالورونیک استفاده و تزریق کرد

اثر تزریق هیالاز

هیالورونیداز یا هیالاز دارای اثر فوری و نیمه عمر دو دقیقه با مدت زمان اثر ۲۴ تا ۴۸ ساعت است. هنگامی که ما فرآیند تزریق هیالورونیداز را شروع می کنیم ، ژل هیالورونیک اسید در آن قسمت بلافاصله تجزیه و نرم می شود

برخی از بیماران بعد از تزریق هیالورونیداز به خاطر ایجاد تورم، نگران می‌شوند. اما تاثیر واقعی تزریق بعد از ۴۸ ساعت مشخص ‌می‌شود.

هیالورونیداز ویسکوزیته (چسبناکی) باعث می‌شود این ماده قندی کاهش‌یافته و همچنین نفوذپذیری آن به بافت را افزایش می‌دهد.

تزریق آنزیم در اثر جابجایی فیلر

آناتومی بدن بیماران مختلف، تفاوت‌های بسیاری با هم دارد. در نهایت فیلر در مسیری حرکت می‌کند که کمترین مقاومت را در برابر خود می‌بیند تا سرانجام در نقطه راحتی جا بیفتد. بافت‌های برخی بیماران شل‌تر است و بنابراین حمایت بافت‌ها برای ثابت نگه داشتن ژل کمتر است. به‌علاوه ژل تا ۴۸ ساعت پس از تزریق بسیار نرم و متحرک است، پس ممکن است ژل دور ناحیه‌های با انقباض عضلانی بیشتر قدری فشرده شود یا ورم شدیدی که پس از تزریق به وجود می‌آید، باعث فشرده یا جابه‌جا شدن ژل شود.

شاید از لحاظ بصری دید خوبی نداشته باشد و ما مجبور به تخلیه ژل با آنزیم شویم

instagram.com/up.microblad
پاک کردن راحت تتو و همچنین آنزیم تراپی و پاکسازی و فیشیال اختصاصی پوست در رشت
09200786766

 

پشتیبانی آپ ریمو
پشتیبانی آپ ریمو
سوالات مربوط به ریمو را از من بپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رزرو وقت