موارد منع RF

instagram.com/up.microblad پاک کردن راحت تتو و همچنین آنزیم تراپی و پاکسازی و فیشیال اختصاصی پوست در رشت 09200786766
از مزوتراپی زیر چشم چه میدانید
دسامبر 15, 2022
instagram.com/up.microblad پاک کردن راحت تتو و همچنین آنزیم تراپی و پاکسازی و فیشیال اختصاصی پوست در رشت 09200786766
درباره ی انواع پیلینگ
دسامبر 17, 2022
upremove ایران رشت

instagram.com/up.microblad پاک کردن راحت تتو و همچنین آنزیم تراپی و پاکسازی و فیشیال اختصاصی پوست در رشت 09200786766

مقدمه

در آر اف فرکشنال میکرونیدل یا سوزنی از سوزنهای بسیار ریز با قطر 120 میکرون استفاده می شود که تا عمق 2 میلی متری پوست نفوذ می کنند و امواج رادیوفرکانسی را به عمق پوست می فرستند. آر اف فرکشنال میکرونیدل ترکیبی از تکنولوژی آر اف و میکرونیدلینگاست که باعث تحریک کلاژن سازی می شود
شروع اثر آراف برای جوان سازی ، چین و چروک و ترک های پوستی عموماً پس از یک تا دو ماه دیده می شود.حداقل تعداد جلسات سه و حداکثر شش جلسه بوده و این جلسات نتیجه ای در حد 30 تا 70 درصد خواهد داشت.این عدد برای هرشخصی تفاوت خواهد داشت.

درصورت نیاز به افزایش اثرات آراف ، پس از یک وقفه ی چند ماهه ، می توان دوباره جلسات را پیگیری کرد. دوام اثر آراف بستگی به نتیجه ی اولیه دارد. بدیهی است که هرچه نتیجه ی اولیه بهتر باشد، دوام بیشتری هم دیده می شود. البته درموارد ترمیم جای زخم یا فرورفتگی پوست ، نتایج معمولا پایدارتر خواهند بود. در خیلی از مشکلات پوستی درمان های ترکیبی مورد نیاز هستند.

آراف (RF) ترماژ سریع‌ترین و بی‌خطر‌ترین روش لیفت پوست است و رقیب جدی جراحی‌های لیفت شناخته می‌شود. در گذشته برای این هدف نیاز به جراحی بود ولی امروزه با روش‌های غیر جراحی مثل ترماژ می‌توان پوست سفت و شادابی داشت. دستگاه آر اف با ایجاد حرارت در زیر پوست (ناحیه درم) که مسئول کلاژن سازی پوست است، سبب رسیدن به نتیجه دلخواه می‌شود

ممنوعیت مصرف RF در بیماری‌های کلاژن واسکولار بیماری قلبی شدید، بیماری‌های شدید مانند سرطان، زنان باردار و شیرده و یا کسانی که هرگونه قطعه فلزی در بدن دارند می‌باشد.
👈🏻ممنوعیتی برای افرادی که ژل یا بوتاکس تزریق نموده‌اند وجود ندارد اما به علت اثر حرارتی این روش، ممکن است دوام ژل و بوتاکس کاهش یابد.
👈🏻برخی از این افراد می توانند با استفاده از روشهای جایگزین از جمله بهره گیری از مزایای مزوتراپی به درمان جوانسازی پوست خود بپردازند.

در ادامه با آپ ریمو همراه ما باشید

عوارض آر اف

عوارض احتمالی آراف فراکشنال: برخی از عوارض آراف سوزنی حتمی است ، مانند قرمزی ، زخم و التهاب ناحیه ی درمان شده .این التهاب ممکن است خفیف یا شدید باشد. بهبود این زخم و التهاب بسته به ژنتیک هر فرد و مراقبت مناسب معمولا چند روز خواهد بود. تغییرات رنگ پوست، اعم از لک شدن تیره نسبت به پوست طبیعی دیگر عارضه ی مهم ولی ناشایع آراف بوده که اکثراً بین چندهفته تا چند ماه با درمان بهبودی خواهد داشت (بیشتر در افراد با سابقه ی تیرگی ولک پس از زخم و سوختگی و خصوصا با رنگ پوست قهوه ای یا سبزه ی تند روی می دهد) .

دستگاه رادیوفرکانس سوزنی همزمان تعدادی سوزن بسیار ریز را آرام و بدون درد وارد پوست می‏ کند و در مدت بسیار کوتاهی (در حدود یک دهم ثانیه) بعد از ورود سوزن‏ها به زیر پوست امواج رادیوفرکانس مستقیم به زیر پوست وارد می شود و با این کار پوست را وادار به تولید کلاژن و الاستین می‏ کند.

تابحال با عوارض آر اف در چه حالتی روبرو شدید یا دیده اید؟

آیا لیزر آر اف را در زمان بارداری و شیردهی می توان انجام داد؟

امواج الکترومغناطیس آر اف تاثیرات موتاژنیک بر روی جنین بجا می گذارند و این روش جوانسازی مثل بسیاری از تکنیک های زیبایی در دوران بارداری و شیر دهی می تواند آثار نامطلوبی بجا بگذارد و انجام آن در این دوران توصیه نمی شود و می بایست تا پایان دوره بارداری و شیردهی به تعویق بیافتد.

آر اف یا هایفو؟

هایفوتراپی روش جدید لیفت صورت است که درمان بطور سرپایی و در یک جلسه انجام می شود و بر عکس آر اف که تاثیر تدریجی دارد و در چند جلسه انجام می شود اثر آن سریع است و ماندگاری آن در مقایسه با آر اف طولانی تر است.بنظر شما هایفو موثر تر است یا آراف؟البته که پاسخ هر شخصی با فرد دیگر قطعا متفاوت است

لایه پوست و آر اف

سطحی ترین لایه پوست، «اپیدرم» است و زیر آن، لایه «درم» قرار دارد. در اثر افزایش سن این لایه درم است که تحلیل می رود. وقتی دستگاه آر اف روشن می شود و انرژی ناشی از امواج RF به پوست تابیده می شود، در لایه درم جنب و جوش ایجاد خواهد شد که همین موضوع سلولهای پوست را برای تولید کلاژن تحریک می کند. با کلاژن سازی در پوست شاهد شادابی، زیبایی و سفت شدن پوست خواهیم بود و به این ترتیب آر اف فرکشنال باعث جوانسازی پوست شما می شود.

بافت کلویید و RF

مهمترین و کم احتمال ترین عارضه ی آراف ، بافت کلوئید (گوشت اضافه) بوده که بیشتر در افراد با سابقه ی شخصی یا خانوادگی مثبت دیده می شود . گرچه ممکن است بدون سابقه نیز رخ دهد.چنانچه این مشکل را دارید اکیدا ازانجام درمان خودداری نمایید. عفونت نیز از موارد نادر دیگر است که بیشتر در اثر ناکافی بودن مراقبت محل آراف و بهداشت شخصی رخ می دهد.

چه کسانی بهتر است از این روش استفاده کنند

هر شخصی که احساس شلی در پوست خود دارد و خواهان برطرف شدن این مشکل است، می‌تواند از این روش استفاده کند. بهترین کاندید این روش افرادی هستند که دچار شل شدن متوسط پوست شده‌اند. پوست‌های نازک پاسخ بیشتری به درمان با این روش می‌دهند. با این حال این روش روی انواع پوست قابل اجرا است

عوارض لاغری با دستگاه rf

در حین جلسه لاغری موضعی با آر.اف یک گرمای خفیفی بر سطح پوست احساس می‎شود و به محض کنار رفتن دستگاه این گرما از بین می‏ رود. ناحیه تحت درمان بر اثر حرارت کمی قرمز می ‏شود. این قرمزی تا یکی دو ساعت بعد برطرف می ‏گردد.

به افراد توصیه می‏ شود تا دو روز بعد از آر.اف ناحیه مورد نظر در معرض نور مستقیم خورشید قرار نگیرد

آپ رشت پوست کرم

upremove اسکین پوست

کاربرد لیزر فرکشنال

درمان ترک‌های پوستی
درمان کراتوز پیلاریس یا پوست مرغی
جوانسازی پوست صورت و بدن
ليفت پوست
كاهش چربى پوست
پیلینگ بدون ایجاد آسیب پوستی
کاهش ترشح سبوم و درمان سبوره
درمان ضایعات عروقی پوست و رزاسه
از بین بردن خط خنده
از بین بردن خط اخم

آراف و کویتیشن

می‏ توان از تکنولوژی آر.اف همزمان با دستگاه کویتیشن و یا به طور مستقل استفاده کرد. علاوه بر کاربرد لاغری، دستگاه آر.اف تمامی لایه ‏های پوستی را در معرض حرارت قرار می ‏دهد و انرژی را به لایه ‏های مختلف پوست می‏ رساند. این فرایند گرمایشی در طول جلسه درمانی باعث انقباض الیاف کلاژن در پوست می ‏شود. این انقباض باعث محکم شدن و لیفت پوست می‏ گردد و ظاهر آن را جوان‏تر می‏ سازد.

بالا رفتن سن و آراف

با بالاتر رفتن سن، پیر شدن اندام‌ها، بافت‌ها و سلول‌ها هم به سرعت انجام می‌شود. قسمت‌هایی از پوست که سبب استحکام پوست هستند از رشته‌هایی به نام کلاژن و الاستین تشکیل شده‌اند.
این رشته‌ها طی روند پیری و آسیب‌های محیطی ساختار خود را از دست می‌دهند و طول آن‌ها افزایش پیدا می‌کند. برای نوسازی کلاژن، باید کلاژن‌های قدیمی تخریب و کلاژن‌های جدید تولید بشوند.

instagram.com/up.microblad
پاک کردن راحت تتو و همچنین آنزیم تراپی و پاکسازی و فیشیال اختصاصی پوست در رشت
09200786766

 

پشتیبانی آپ ریمو
پشتیبانی آپ ریمو
سوالات مربوط به ریمو را از من بپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رزرو وقت