مزووایت تراپی چیست

instagram.com/up.microblad پاک کردن راحت تتو و همچنین آنزیم تراپی و پاکسازی و فیشیال اختصاصی پوست در رشت 09200786766
کرم دور چشم برای سنین مختلف
ژانویه 19, 2023
instagram.com/up.microblad پاک کردن راحت تتو و همچنین آنزیم تراپی و پاکسازی و فیشیال اختصاصی پوست در رشت 09200786766
مزایای کرم حلزون
ژانویه 21, 2023

 

مقدمه

اکثر افراد با بالا رفتن سن و با توجه به کمبود کلاژن و سایر پروتئین‌های ساختاری در لایه شاخی یا اپیدرم پوست، با تغییر رنگ پوست مواجه می‌شوند. تیرگی و روشنی پوست و تغییر تنالیته آن دغدغه خانم‌های زیادی است. به خصوص که اکثر مردم می‌خواهند پوستی روشن و شفاف داشته باشند و جلوی تیرگی، کبودی و کدری پوست را بگیرند.
مزووایت فرایندی ایمن و فشرده برای داشتن پوستی روشن‌تر است و این فرایند برای افرادی با رنگ پوست تیره و همچنین برای کاهش کک و مک، لک، تیرگی چشم، تغییر رنگ پوست ناشی از آکنه و لک های پیری، رفع تیرگی زیر بغل، بیکینی، پشت آرنج و زانوها توصیه ‌می‌گردد

در ادامه با آپ ریمو همراه ما باشید

کابرد مزووایت تراپی پوست

کاهش میزان ملانین پوست و برطرف کننده کک و مک

– تغییر رنگ و یکدست کردن رنگ پوست

– برطرف کردن چین و چروک پوست

– مناسب جوانسازی و ضد سالخوردگی

– برطرف کردن تیرگی زیر چشم

– کمک به رفع ضایعات پوستی بیماران سرطانی و پوستی، جراحت و سوختگی

– درمانی برای برطرف کردن تیرگی آرنج و زانو

مزووایت دور چشم و صورت

این شیوه زیبایی پوست برای جوانسازی و از بین بردن سیاهی دور چشم بسیار رایج است. همیشه در مورد پوست حساس ناحیه دور چشم بسیار صحبت میشود و اگر توجه کرده باشید کرم های تقویت کننده که توسط کمپانی های بنام ساخته میشود در دو نوع ، مخصوص صورت و چشم می باشد.این به دلیل اهمیت موضوع پوست حساس دور چشم است.
اما در شیوه مزووایت دیگر این مشکل برطرف شده و براحتی می توان مزو وایت دور چشم را استفاده کرد.این عمل زیبایی بدین گونه است که دکتر با یک سرم مخصوص و به نام که آغسته به کرم پودر با رنگ دلخواه و مورد پسند شما می باشد دور تا دور چشمان شما را مزووایت کرده بطوری که سیاهی دور چشم را براحتی می پوشاند و باعث کلاژن سازی و نهایتا جوانسازی دور چشم شما می شود.میگردد

مزووایت برای پوست های مشکل دار

مزووایت تراپی حتی برای پوست های درگیر بیماری پوستی و فاقد ملانین و رنگدانه ها نیز مناسب است که می تواند با وارد کردن رنگدانه ها به درون لایه های زیرین پوست باعث بالا بردن کیفیت کار کلاژن سازی درم صورت بشود و هم چنین الاستین سازی آن را نیز بهبود ببخشد. تکنیک مزو وایت اولین بار توسط یک شرکت لهستانی انجام شد و برای مدتی در حدود سه سال مورد آزمایش و تحقیق قرار گرفت که پس از آن وارد بازار شد و کم کم در همه ی کشور ها مورد توجه قرار گرفت.

آپ رشت فی

instagram.com/up.microblad
پاک کردن راحت تتو و همچنین آنزیم تراپی و پاکسازی و فیشیال اختصاصی پوست در رشت
09200786766

انتخاب رنگ در مزووایت

برای مزووایت تراپی باید در ابتدا به متخصص زیبایی مراجعه کنید و جلسات مشاوره تعیین شده را گذارند. پس از طی نمودن جلسات مشاوره، متخصص زیبایی در ابتدا کلیه مواد آرایشی را از پوست برداشته و صورت را توسط یک ژل پاک کننده مخصوص پوست صورت تمیز می نماید. برای نفوذ هرچه بیشتر محصول مزووایت ممکن است متخصص زیبایی از یک کرم لایه‌ بردار برای حذف لایه سلول‌های مرده سطح پوست نیز استفاده کند.

پس از پاک‌ سازی و لایه ‌برداری پوست صورت، نوبت به استفاده از سرم و یا آمپول مزووایت است. از نظر رنگی سه نوع محصول برای انجام مزووایت تراپی وجود دارد. رنگ روشن، حد وسط و تیره. متخصص زیبایی نزدیک ‌ترین و در واقع هماهنگ‌ ترین رنگ با پوست شما را انتخاب و به داخل پوست وارد می کند.

ماندگاری مزووایت تراپی

ماندگاری مزووایت تراپی کوتاه است و معمولا تاثیر ایجاد شده بر روی پوست در حدود 4 ماه ادامه خواهد یافت. اثرات درمان بسته به شرایط پوست در هر فرد متفاوت از سایرین است. نتایج فوری ممکن است بلافاصله پس از اولین جلسه درمانی مشاهده شود. معمولا تعداد 2 تا 5 جلسه ی درمانی در فواصل 10 تا 14 روزه، برای دستیابی به بهترین نتایج طولانی مدت ممکن توصیه ‌می‌شود.

 

instagram.com/up.microblad
پاک کردن راحت تتو و همچنین آنزیم تراپی و پاکسازی و فیشیال اختصاصی پوست در رشت
09200786766

پشتیبانی آپ ریمو
پشتیبانی آپ ریمو
سوالات مربوط به ریمو را از من بپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رزرو وقت