روش های ریمل زدن صحیح به چشم

کمک به سلامتی مو
ژانویه 31, 2023
پاک کردن راحت تتو و همچنین آنزیم تراپی و پاکسازی و فیشیال اختصاصی پوست در رشت 09200786766 https://upremove.ir
مشکلات پوستی در اثر اختلال تیرویید
فوریه 2, 2023

 

مقدمه

چشم ها یکی از مهمترین قسمت‌ های صورت هستند، که زیبایی آن ها زیبایی چهره را دگرگون خواهد کرد. به منظور زیباتر شدن چشم ها از انواع لوازم آرایشی مختلفی می توان استفاده نمود، که مهمترین آن ها رمیل ها هستند. خرید ریمل باکیفیت و متناسب به این است، که شما متناسب با نوع مژه خود یک ریمل باکیفیتی را خریداری کرده و کیفیت آن باعث ماندگاری ریمل شود.اگر در ریمل زدن روش اشتباهی را پیش بگیرید ممکن است به هدفی که مدنظرتان بوده نرسید و حتی جذابیت خود را کاهش دهید. در این مقاله قصد داریم ترفندهای ریمل زدن را با هم بررسی کرده و نکات مهم مرتبط با آن را مرور کنیم. همراه ما در آپ ریمو باشید.

چشم و مژه ها را برای ریمل زدن آماده نمایید

یکی از ترفندهای ریمل زدن این است که پیش از آغاز به کار، چشم ها و مژه های خود را آماده نمایید. به این صورت که پیش از شروع به ریمل زدن، مژه های خود را خشک نمایید، آرایش چشم خود را انجام دهید. مثلا سایه بزنید و خط چشم بکشید تا هنگام ریمل زدن دچار مشکل نشوید. اگر پیش از ریمل زدن این کارها را انجام ندهید، با سایه زدن و کشیدن خط چشم، ریمل و مژه های شما کثیف می شوند. هرگز روی مژه هایی که پیش تر ریمل دارند، ریمل نزنید چرا که مژه های شما به هم ریخته و کثیف می شوند.
از ریمل خیلی مشکی استفاده نکنید و رنگ های ملایم تر مثل قهوه ای یا زغالی را انتخاب کنید.
برخی ریمل ها 2 در 1 تا 3 در 1 هستند یعنی چند ویژگی را با هم دارند. شما می توانید با توجه به نوع مژه خود و نوع ترکیبی ریمل از آنها استفاده کنید. در ضمن استفاده از مژه مصنوعی به شرطی که دایم نباشد، ایده خوبی برای زیباتر نشان دادن مژه هاست. بعد از گذاشتن مژه مصنوعی فراموش نکنید روی آن ریمل بکشید تا با مژه شما یکسان شود.

روش ریمل زدن مژه های کوتاه

اگر قبل از ریمل زدن متوجه شدید که ریملی که قبلا زده بودید هنوز بر روی مژه هایتان وجود دارد حتما آن را با پاک کننده مخصوص چشم تمیز کنید. بعد از مطمئن شدن از اینکه مژه هایتان کاملا تمیز شده میتوانید زدن ریمل را شروع کنید.

یکی از راه هایی که بسیار زیاد در پرپشت نشان دادن و بلند کردن مژه های کوتاه تاثیر دارد این است که بعد از زدن اولین لایه ریمل باید ۳۰ ثانیه صبر کنید و سپس لایه بعدی ریمل را بر روی مژه هایتان بزنید. با این روش مژه های شما بسیار زیباتر خواهد شد.

زدن ریمل را از ریشه مژه شروع کنید و آن را به نوک مژه ها هدایت کنید تا تمام مژه هایتان به مواد ریمل آغشته شود

 

 

پاک کردن راحت تتو و همچنین آنزیم تراپی و پاکسازی و فیشیال اختصاصی پوست در رشت
09200786766
https://upremove.ir

نکات ریمل زدن

ریمل خود را به اشتراک نگذارید: همانطور که قبلا گفتیم به اشتراک گذاری ریمل با دیگران اصلا بهداشتی نیست و می تواند سبب ایجاد بیماری شود. پس توصیه می کنیم که ریمل خود را به دوستان و حتی افراد خانواده خود قرض ندهید.
درب ریمل خود را محکم ببندید: باز ماندن درب ریمل پس از ریمل زدن باعث می شود تا ریمل هوا بکشد و زودتر خشک شود. علاوه بر این باز ماندن درب ریمل باعث می شود تا میکروب های محیطی وارد ریمل شده و بهداشت چشم به خطر بیفتد.

برس ریمل را خیلی سنگین نکنید

آغشته شدن بیش از حد برس ریمل به مواد ریمل باعث چسبیدن و بد شکل شدن مژه ها بعد از ریمل زدن خواهد شد. برای جلوگیری از این اتفاق، قبل از ریمل زدن ، برس ریمل را با دستمال کمی سبک کنید تا مواد کمتری روی سطح آن وجود داشته باشد و سپس از آن استفاده کنید.
تاریخ انقضای ریمل: قبلا هم توضیح دادیم که بیشتر ریمل ها پس از 3 ماه از زمان باز شدن درب آن ها شروع به خشک شدن می کنند. باید بدانید که پس از گذشت این مدت، باکتری های موجود در ریمل، فعالیت خود را شروع می کنند که این امر می تواند باعث ایجاد حساسیت چشمی شود. نکته دیگر این مورد است که ریمل هایی که در حال خشک شدن هستند سبب چسبیدن مژه ها به هم می شوند و زیبایی چشمان شما را کم می کنند.

چه ریمل هایی برای مژه مناسب ترند

ریمل هایی برای مژه های بلند مناسب هستند، که طبیعی و فانتزی باشد. همچنین براقیت یک ریمل به بهتر بلندشدن مژه ها کمک می کند. از آنجا که روش های ریمل زدن مژه کوتاه و مژه های بلند با یکدیگر تفاوت دارد، و بسیار مورد توجه قرار می گیرد. بهتر است، به همه این پارامتر ها توجه نمایید.

ریمل زدن به هر دو طرف مژه‌

یکی از تکنیک های ریمل زدن این است که به هر دو سمت مژه خود، ریمل بزنید. پس از ریمل زدن به بخش جلویی مژه‌ها، چشم خود را بسته و بخش بالایی مژه‌ها را ریمل بزنید. این ترفند باعث می‌شود که هر دو سمت مژه‌های شما به‌خوبی با مواد ریمل آغشته شده و مژه‌ها یک‌دست شوند

اهمیت استفاده از پرایمر مژه

پرایمر مژه، با ایجاد لایه محافظتی بین مژه ها و ریمل و فرمولاسیون ویژه خود، سبب افزایش ماندگاری ریمل و جلوگیری از ریزش آن به زیر چشم ها خواهد شد.

همچنین با جدا کردن تارهای مژه از یکدیگر، از به هم چسبیدن مژه ها جلوگیری می کند. استفاده از پرایمر مژه باعث ایجاد بافت طبیعی در مژه ها خواهد شد.

ریمل زدن برای چشم‌های نامتقارن

در چشم‌های نامتقارن، ما می‌خواهیم که توجه را از پلک و شکل نامتعادل چشم دور کنیم. زدن سایه به شکل گربه‌ای و یک پوشش وزین ریمل در راستا خط مژه باعث می‌شود که این نوع چشم، بهترین ظاهرش را پیدا کند. از رنگ‌های صریح و ریمل‌های رنگی که می‌توانند نامتقارن بودن را اغلب مشخص کنند، دوری کنید.

اگر مژه های پرپشتی دارشته باشم چطور ریمل بزنم

خانم هایی که مژه های پرپشتی دارند هدف شان از ریمل زدن فقط مرتب کردن مژه ها است، باید برس ریمل تان درشت باشد اما موهای نازکی داشته باشد. قبل از ریمل زدن کمی پودر به مژه ها بزنید تا چشمان زیباتری داشته باشید.

تمیز نمودن مژه ها قبل از ریمل زدن

تکنیک های ریمل زدن، شامل نکات ریز و کلیدی می باشد که معمولا باید قبل از ریمل زدن آنها را رعایت کنید. تمیز کردن سطح مژه ها قبل از ریمل زدن، اولین قدم در آرایش چشم ها است.

برای پاک کردن مژه ها از آلودگی، گرد و غبار یا مواد آرایشی کافیست با مقدار مناسبی از پاک کننده های مخصوص چشم، مژه ها را تمیز کنید. بهترین محصولات برای پاک کردن مژه ها، میسلار واتر های مخصوص چشم ها هستند

چشم‌های رو به پایین و نکات ریمل زدن به مژه

برای چشم‌های رو به پایین، از دو رنگ ریمل استفاده کنید تا به بیشترین کارایی دست پیدا کنید. ریمل قهوه‌ای به زیبایی ریمل مشکی است، و همان ظاهر را دارد. همچنین تمام پروا را به خود جلب نمی‌کند و به شما امکان می‌دهد که بر رژ لب و رژ گونه‌تان تاکید بسیاری کنید. به مژه‌ی پایین، ریمل قهوه‌ای و به مژه‌ی بالا، ریمل مشکی بزنید، تمام ریمل را در مرکز مژه متمرکز کنید، و به گوشه‌ی بیرونی چشم، کمترین مقدار ریمل را بزنید تا چشم بالا کشیده شود

نکته برس مژه

برس کشیدن به مژه هایتان باید به سمت بالا و خارج باشد تا نگاه شما در دیگران اثر کند و آنها جذب شما شوند . و اجازه دهید تا ریمل تان از حالت خیسی خارج شده وخشک شود و بعد اگر کارهای دیگری را که مد نظر دارید بر روی چشمانتان انجام دهید .
برای اینکه چشمانی مانند یک غزال داشته باشید توصیه می کنیم که قسمت بیرونی چشمتان را با ریمل بیشتری بورس بکشید . برای اینکه یک نگاه و چشمان خاص داشته باشید توصیه می کنیم دفعه ی اول ریمل خود را با رنگ مشکی استفاده کنید ولی در دفعه ی بعدی از ریمل های رنگی استفاده کنید و ریمل رنگی را هم مثل ریمل مشکی از ریشه تا انتها بورس بکشید

مژه‌ها را فر کنید

همیشه کارتان را با یک فرمژه شروع کنید. من فرمژه‌های حائز نوار (لبه) سیلیکونی را دوست دارم. به آرامی نوار را به سمت ریشه‌ی مژه‌ها ادامه دهید، و تا زمانیکه انحنا با چین خوردگی چشمتان موازی شود، فرمژه را برگردانید. به آرامی اختناق دهید و رها کنید. کارتان تمام است. این کار حتی به سرسخت‌ترین مژه‌ها نیز فر زیبایی می‌دهد

پاک کردن راحت تتو و همچنین آنزیم تراپی و پاکسازی و فیشیال اختصاصی پوست در رشت
09200786766
https://upremove.ir

 

پشتیبانی آپ ریمو
پشتیبانی آپ ریمو
سوالات مربوط به ریمو را از من بپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رزرو وقت