تکنیک آرایشی کوچک کردن بینی

آپ پوست ریمو
کاربردهای هایلایتر
آوریل 6, 2023
09200786766 https://upremove.ir
برداشتن خال صورت
آوریل 9, 2023

مقدمه

برخورداری از بینی خوش فرم و باریک در زیبایی صورت بسیار اثرگذار است. افراد زیادی برای داشتن بینی کوچک و باریک به سراغ جراحی بینی می روند. در این بخش از آپ ریمو می خواهیم شما را با تکنیک های زیبایی و کوچک کردن بینی با آرایش آشنا کنیم که اثر بسیار زیادی روی آرایش و زیبایی دارد.
چنانچه حس می‌کنید بینی بزرگی دارید که با دیگر اجزای صورت شما تناسب ندارد، جای نگرانی نیست. با کمک لوازم آرایشی و استفاده از چند ترفند می‌توانید بینی خود را کوچک‌تر نشان دهید.

تاثیر آرایش غلیط بر بزرگ نشان دادن بینی

یکی از روش های کوچک نشان دادن بینی با آرایش این است که از آرایش چشم سنگین و غلیظ خودداری کنید. این می تواند توجه را به سمت مرکز صورت شما جلب کند، که به نوبه خود منجر به بزرگ تر دیده شدن بینی می شود. در عوض، آرایش چشم طبیعی ‌تری را با استفاده از رنگ ‌های خنثی در نظر بگیرید.

تیرگی زیر چشم و تاثیر بر اندازه بینی

تیرگی های زیر چشم نیز می تواند توجه را به سمت وسط صورت شما جلب کنند. استفاده از کانسیلر را برای پنهان کردن تیرگی های زیر چشم خود در نظر بگیرید. رنگی را به عنوان کانسیلر انتخاب کنید که با رنگ پوست شما مطابقت داشته باشد. هنگام مالیدن کانسیلر به صورت سعی کنید مواد به سمت پایین و به سمت گونه های شما متمایل باشند

رژلب تیره و روشن را ترکیبی بزنید

برای این‌که در صورت شما روی بینی (فرم و اندازه‌اش) تمرکز نشود از رژلب‌ تیره استفاده کنید. با استفاده از خط لب محدود لب پایینی خود را مشخص کنید و سپس لب بالا را بکشید. رژلب تیره را روی تمام قسمت‌های لب بمالید و قسمت وسط لب بالا و پایین را کمرنگ تر بزنید. روی این دو قسمت یک رژلب با رنگ روشن‌تر بمالید تا لب‌ها برجسته‌تر به نظر برسند. در نهایت در قسمت وسط لب کمی برق لب بمالید.

پاک کردن راحت تتو و همچنین آنزیم تراپی و پاکسازی و فیشیال اختصاصی پوست در رشت
09200786766
https://upremove.ir

کانتور بینی

برای کوچک شدن بینی می توانید از محصولات کانتورینگ یا کرم پودرهای 2-3 درجه تیره تر از پوست خود استفاده کنید. همچنین سایه چشم قهوه ای مات همان کار را می کند بنابراین می توانید از آنها استفاده کنید. اگر مهارت زیادی در آرایش ندارید ، بهتر است به جای کرم پودر از پودر استفاده کنید.

طرز کار هایلایتر

برای این که بینی تان را کوچک‌تر نشان دهید، می‌توانید از آرایش تیره‌تر یا روشن‌تر از رنگ طبیعی پوست خود استفاده کنید. این نکته را هم به یاد داشته باشید که در هر صورت این کار نمی‌تواند واقعا بینی شما را کوچک‌تر کند (تغییر فیزیکی در بینی ایجاد نمی‌کند) فقط باعث می‌شود، بینی شما کوچک تر به نظر برسد. هم چنین، اگر بینی خیلی بلندی دارید، کانتورینگ نمی‌تواند باعث شود که بینی شما از نیم رخ کوتاه‌تر به نظر برسد.

قلموی زاویه دار برای بینی

برای کشیدن روی بینی از قلموی زاویه داراستفاده کنید . برای اینکه کنترل بیشتری روی حرکت قلم مویتان داشته باشید بهتر است قلم موی شما کوچک و سفت باشد

چند نکته در استفاده از رنگ ها برای کوچک کردن بینی

برای سایه رنگ‌هایی را انتخاب کنید که 2 یا 3 درجه تیره‌تر از رنگ پوست‌تان باشد.
برای هایلایتر، رنگی را انتخاب کنید که 2 یا 3 درجه روشن‌تر از رنگ پوست‌تان باشد.
به رنگ پس‌زمینه پوست‌تان توجه کنید. پوست بعضی از افراد رنگ پس‌زمینه با تم گرم یا زرد دارد درحالی که عده ای دیگر دارای پوست با رنگ پس‌زمینه با تم سرد یا صورتی هستند. زمانی که سایه، کانتور یا هایلایتر خود را انتخاب می‌کنید، سعی کنید چیزی را که با پس‌زمینه رنگ پوست شما همخوانی دارد پیدا کنید. استفاده از رنگ اشتباه باعث می‌شود تا ظاهر نهایی شما غیرطبیعی به نظر برسد.

پاک کردن راحت تتو و همچنین آنزیم تراپی و پاکسازی و فیشیال اختصاصی پوست در رشت
09200786766
https://upremove.ir

 

پشتیبانی آپ ریمو
پشتیبانی آپ ریمو
سوالات مربوط به ریمو را از من بپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رزرو وقت