ریمو تاتو با مواد

پاک کردن راحت تتو و همچنین آنزیم تراپی و پاکسازی و فیشیال اختصاصی پوست در رشت 09200786766 https://upremove.ir
چروک دور لب
آوریل 15, 2023
پاک کردن راحت تتو و همچنین آنزیم تراپی و پاکسازی و فیشیال اختصاصی پوست در رشت 09200786766 https://upremove.ir
عوارض و مزایای جراحی بینی
آوریل 17, 2023

مقدمه

ریموور تاتو یا همان پاک کردن تاتو تکنیک حساسی است. هر گونه خطا و اشتباهی چه برای خرید ریموور تاتو اورجینال و چه در حین اجرای آن منجر به صدمات گاهاً جبران‌ناپذیری به پوست می‌گردد.

در این آموزش؛ تکنیک ریموور تاتو تک جلسه ای با استفاده از ریموور لیفت گیاهی و ارگانیک، از بی‌حسی و ریز نکات خاص و ویژه انتخاب آن گرفته تا عمق سوزن و سرعت دستگاه برای قسمت‌های مختلف صورت و بدن و نحوه انجام حرکات و دیگر فوت‌های کوزه‌گری را می اموزید

ریمو ابرو چیست ؟

کلمه ریمو «REMOVE» در انگلیسی به معنای پاک کردن است. در نتیجه به پاک کردن تاتوی ابرو، ریموو ابرو می‌گویند. اما نکته قابل توجه این است که در ایران اصطلاح «ریمو ابرو» در بیشتر مواقع زمانی به کار می‌رود که منظور ما پاک کردن تاتوی ابرو با استفاده از مواد باشد

انواع روش پاک کردن ابرو با ریموور

پاک کردن ابرو با ریمو دو نوع روش وجود دارد
استفاده از محلول ریمور (اسید میوه)

استفاده از ساکشن

چه کسانی می توانند از پاک کردن ابرو با ریمو استفاده بکنند؟

کسانی که از سلامتی کامل برخوردارند و خانم هايي که از تاتوی ابروی خود پشیمان شده اند و می خواهند در مدت زمان کم رنگ ابرو و مدل آن را عوض کنند می توانند از روش پاک کردن ابرو با ریمو استفاده کنند

پاک کردن تاتو ابرو با ریموور چگونه انجام میشود

ریموو ابرو همیشه با روش‌هایی انجام می‌شود که طی آن با یک تکنیک شیمیایی یا فیزیکی، رنگ تاتو ابرو تجزیه شده یا با موادی پوشانده می‌شود. این روش از بین بردن تاتو ابرو برای کسانی مناسب است که طرح تاتوی ابروی خود را دوست ندارند یا به هر دلیلی از مدل آن خسته شده‌اند؛ مثلا زمانی ابروهای قیطونی مد بوده یا ابروی پهن؛ اما حالا چون دیگر مد نیست؛ فردی که تاتوی ابرو داشته، مجبور است خدمات تاتوی ابرو را انجام دهد

روش‌های خانگی و کرم‌های پاک کننده تاتو

در فضای اینترنت که جست‌وجو کنید، روش‌های خانگی و محصولات زیادی را با ادعای پاک کردن تاتو خواهید یافت. هدف اصلی تاتو دائمی بودن آن است. پس منطقی است که با استفاده از راه‌های ساده پاک نشود.

تا به حال هیچ پژوهش و مقاله علمی خبر از موثر بودن روش‌های خانگی و کرم‌های پاک کننده تاتو نداده‌اند. سازمان FDA در مورد تاثیر این کرم‌ها صراحتاً اعلام کرده که هیچ مدرکی مبنی بر موثر بودن آن‌ها وجود ندارد و چون بیشتر این محصولات حاوی اسیدهای قوی هستند، می‌توانند به پوست شما آسیب وارد کنند.

چهار گروه از افراد نیاز دارند که تاتوهایشان را ریموو کنند

۱- کسانی هستند که بعد از تاتو به هر دلیل پشیمان می‌شوند. مثلا؛ سلیقه‌شان تغییر می‌کند یا یکنواختی آن دلشان را می‌زند یا… .

۲- افرادی هستند که اعتقاد دارند پیگمنتر آن طور که باید کارش را درست انجام نداده‌ است. مثلا؛ طرح تاتو در چشم یا ابرو قرینه نیست و لازم است برای قرینه شدن قسمتي از طرح پاک شود.

۳- افرادی هستند که بعد از تاتو دچار واکنش‌هاي حساسيتي (آلرژيک) به رنگ تاتو مي‌شوند. در این موارد، چاره‌ای نیست جز اینکه رنگ از زیر پوست خارج شود.

۴- دسته چهارم بیشتر شامل آقایان می‌شود و یا کسانی که به دليل پشيماني يا به دليل قوانين خاص استخدامی در سازمان‌هاي نظامي و… مجبور به پاک کردن خالکوبي دست و پا يا تنه خود هستند.

۵– خانم‌های که ابروهایشان را تاتو قاب و سایه تیره زده‌اند و حالا می‌خواهند میکروبلیدینگ را انجام دهند

 

پاک کردن راحت تتو و همچنین آنزیم تراپی و پاکسازی و فیشیال اختصاصی پوست در رشت
09200786766
https://upremove.ir

پشتیبانی آپ ریمو
پشتیبانی آپ ریمو
سوالات مربوط به ریمو را از من بپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رزرو وقت