روشهای برجسته سازی لب

پاک کردن راحت تتو و همچنین آنزیم تراپی و پاکسازی و فیشیال اختصاصی پوست در رشت 09200786766 https://upremove.ir
بهترین ماسک های ابرسان پوست
آوریل 23, 2023
پاک کردن راحت تتو و همچنین آنزیم تراپی و پاکسازی و فیشیال اختصاصی پوست در رشت 09200786766 https://upremove.ir اینستاگرام up.remove
خارش بعد از زخم
آوریل 25, 2023
پاک کردن راحت تتو و همچنین آنزیم تراپی و پاکسازی و فیشیال اختصاصی پوست در رشت 09200786766 https://upremove.ir اینستاگرام up.remove

پاک کردن راحت تتو و همچنین آنزیم تراپی و پاکسازی و فیشیال اختصاصی پوست در رشت 09200786766 https://upremove.ir اینستاگرام up.remove

 

مقدمه

لب‌های پر و برجسته غالباً نشانه سلامتی و جوانی به شمار می‌رود، اما لب‌ها معمولاً به مرور زمان صاف و باریک می‌شود و اکثر ما همگام با بالا رفتن سن، چروک‌ها و خطوط ظریفی را دور دهان می‌بینیم. بزرگ و برجسته کردن لب آن حالت قلوه‌ای جذاب را به لب‌ها برمی‌گرداند و شکل و بزرگی دلخواه بیمار را ایجاد می‌کند. برای بزرگ کردن لب مواد مختلفی مانند چربی، کلاژن، اتولوژن و گورتکس در آن تزریق می‌شود، یا پروتز و آلودرم در لب قرار داده می‌شود و یا از طریق تزریق ژل لب انجام میشود.

در ادامه با آپ ریمو همراه ما باشید

برجسته‌ کردن لب برای چه افرادی مناسب است؟

امروزه مردم تمایل دارند که سایز لب بالایی آن‌ها با سایز لب پایینی آن‌ها تناسب داشته باشد. برخی از افراد وقتی که متولد می‌شوند لب‌های نازکی دارند، افزایش سن نیز می‌تواند باعث کاهش حجم و طول لب شود و بیان احساسات با صورت و استعمال دخانیات نیز ممکن است باعث ایجاد خطوط عمودی اطراف لب شود. اگر شما به دنبال تغییر دادن سایز و شکل لب‌های خود هستید و تمایل دارید که ظاهر نامطلوب لب‌های خود را تغییر دهید یا اگر می‌خواهید که لب‌هایتان را برجسته‌تر کنید می‌توانید از روش‌های برجسته سازی لب استفاده کنید.

عارضه جانبی پرکننده لب کم یا بدون عارضه است

عارضه جانبی پرکننده لب کم یا بدون عارضه است: پرکننده‌های لب یکی از ایمن‌ترین و آسان‌ترین روش‌های بزرگ‌کردن لب بدون عارضه یا عفونت هستند. واکنش‌های آلرژیک یا عوارض جانبی در پرکننده‌های اسید هیالورونیک نادر است زیرا تقریباً پس از شش ماه به طور طبیعی در بدن جذب می‌شوند. یک جلسه شارژ برای حفظ لب ها توصیه می شود. بنابراین، برنامه ریزی یک جراح پلاستیک برای شارژ مجدد پس از تزریق اولیه از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

پاک کردن راحت تتو و همچنین آنزیم تراپی و پاکسازی و فیشیال اختصاصی پوست در رشت
09200786766
https://upremove.ir

اینستاگرام up.remove

پروتز لب

 

پروتز لب عملی جراحی است که لب را برای همیشه بزرگ می‌کند. اکثر جراحان از یکی از دو پروتز زیر استفاده می‌کنند:

پرما لیپ: ماده سیلیکونی جامدی که نتیجه‌ای طبیعی و نرم را به دست می‌دهد

ادونتا لیپ: در این پروتز از ماده سنتزی گورتکس برای برجسته‌ کردن لب استفاده می‌شود، در این حالت لب به اندازه استفاده از پرما لیپ نرم نیست.

استفاده از روغن خراطین برای حجم دادن به لب ها

با درصد تاثیر بالا، روغن خراطین برای حجم دهی لب ها استفاده می شود. این روش یکی از بهترین روش های حجیم کردن لب هاست و مزیت مهم آن، ماندگاری طولانی است. همچنین ازعوارض و طول درمان روشهای پزشکی نیز خبری نیست. روغن خراطین به دلیل بالابردن جریان خون در بافت مورد نظر، علاوه بر حجیم تر شدن بافت مورد نظر، شادابی و طراوت را نیز در پی دارد.

دوره ای بین دو تا سه ماه زمان می ‌برد تا با استفاده از روغن خراطین، به لبهای برجسته و مورد علاقه خود برسید. اما این زمان ارزش ماندگاری طولانی و حفظ سلامت شما را دارد.هرچند از هفته سوم تغییرات قابل مشاهده است. روغن خراطین به نحوی تاثیرگذاری مطلوب داشته که می‌توان آن را روشی دائمی نیز برشمرد. تاکنون تمامی استفاده کنندگان از روغن خراطین راضی بودند و عوارضی مشاهده نشده است. در ادامه به نحوه استفاده از روغن خراطین، تاثیر و ماندگاری و مدت اثر بخشی روغن خراطین برای حجم دهی به لب ها می‌پردازیم. اما قبل از آن، باید با روغن خراطین آشنا شویم.

لیفت لب به کمک لیفت زیر بینی (Sub-nasa)

لیفت زیر بینی (تحت نام “بول هورن” لیفت (bull-horn) نیز شناخته می‌شود) یکی از روش‌های متداول لیفت لب محسوب می‌شود. در این روش کمان لب از طریق حذف بخشی از پوست و بافت زیر بینی، تغییر شکل داده می‌شود. هنگامی‌که قطعه کوچکی از بافت زیر بینی برداشته شود، لب برجسته و بزرگ می‌شود. موقعیت جدید لب توسط نخ‌های بخیه ثابت می‌شود، بنابراین هنگامی‌که دهان در حالت طبیعی خود قرار دارد، ممکن است بخش کوچکی از دندان‌ها در معرض دید قرار بگیرد. در این روش قسمت رنگی لب بالایی بیشتر در معرض دید قرار می‌گیرد، در نتیجه از لحاظ بصری حجم لب‌ها برجسته شده و ناحیه صورتی لب‌ها افزایش می‌یابد.

عمل لیفت لب برای برجسته‌سازی لب

روش‌های جراحی نیز برای تغییر سایز و شکل ورمیلیون لب وجود دارد که به آن لیفت لب گفته می‌شود. لیفت زیر بینی لب که به دلیل شکل شکاف پوست و اسکار (جای زخم) به جای مانده از آن به لیفت لب بال هورن معروف است، در پایین بینی انجام شده و قسمت مرکزی لب که به آن کمان کوپید گفته می‌شود را بالا می‌کشد.

برای انجام لیفت لب، پوست زیر بینی برداشته می‌شود و خط بخیه نهایی در چین‌وچروک‌های پوست در نقطه اتصال لب بالا به بینی ایجاد می‌شود. لیفت گوشه لب کوچک‌ترین عمل جراحی است که روی لب انجام می‌شود و در آن یک مثلث از پوست که روی گوشه لب قرار گرفته است برداشته می‌شود.

خط لب بکشید

برای اینکه لب‌هایتان بزرگتر دیده شوند باید کمی بالاتر از خط طبیعی لب خود، خط لب بکشید. برای شروع یک کانسیلر بردارید و روی لب‌هایتان بمالید. سپس یک خط لب خارج از خط طبیعی لب خود بکشید و درنهایت رژ لب بزنید.

رنگ رژلبتان نیز تأثیر زیادی در بزرگتر دیده شدن لب‌هایتان دارد، رنگ‌های تیره مثل بنفش یا قهوه‌ای لب‌هایتان را نازک‌تر می‌کنند در عوض رژهایی با رنگ‌های روشن لب‌ها را بزرگتر نشان می‌دهند.

پروتز لب در خانه با دارچین

دارچین برای لب و بزرگ کردن آن بسیار موثر است. برای پروتز لب در خانه با این روش یک قاشق پر پودر دارچین را با کمی روغن وازلین یا کره کاکائو مخلوط کنید. پس از آن با این ترکیب لب‌های خود را ماساژ دهید تا احساس کنید لب‌های شما ملتهب شده و داغ شده است؛ در این زمان می‌توانید آن را از روی لب بشویید. این روش را می‌توانید در هفته چند بار تکرار کنید.

تزریق ژل لب

تزریق ژل یکی از محبوب‌ترین گزینه‌های درمانی برای برجسته کردن و قلوه ای کردن لب ها و افزایش جذابیت آن‌ها محسوب می‌شود. انواع مختلفی از ژل‌ها موجود است، که می‌توان به‌ منظور برجسته‌سازی، بزرگ کردن و یا اصلاح نواقص لب‌ها به‌طور مستقیم در لب‌ها تزریق نمود. متداول‌ترین ژل‌های تزریقی شامل برندهای همچون ژوویدرم، رستیلن و یا چربی خود افراد می‌گردد. معمولاً لب پایین درعرض خود شکل یکنواختی دارد که در قسمت مرکزی آن اندکی برجسته‌تر می‌شود. به‌ منظور حفظ تعادل لب‌ها، حجم لب پایین باید کمی بیشتر از لب بالایی باشد. روش‌های تزریق باید به‌ دقت مورد ارزیابی قرار بگیرند تا از حالتی همچون برجستگی بیش ‌از حد هنگام مشاهده از پهلو و یا افزایش ارتفاع عمودی لب‌ها هنگام مشاهده از روبه‌رو، جلوگیری به عمل آید

برجسته کردن لب ها با استفاده از تزریق فیلر

در این روش، مواد شیمیایی به درون لب تزریق می‌شوند که بافت را برجسته و حجیم تر نشان می دهند. این مواد ماندگاری نسبی با بدن دارند و تا حد ممکن سازگار با بدن هستند. پس از مدتی این مواد جذب می‌شوند و برجستگی لب به حالت قبل باز می‌گردد. در نتیجه هر چند وقت یکبار باید تزریق شوند. حجم ایجاد شده توسط این مواد با توجه به کیفیت مواد استفاده شده، بین ۶ ماه تا ۲ سال ماندگاری دارد.

مزایای برجسته سازی لب‌ها با فیلر لب

به‌واسطه افزایش حجم لب‌ها ظاهر آن‌ها با جلوه‌ای طبیعی، نرم و برجسته می‌گردد، بدون آنکه نیاز به بستری شدن باشد.
می‌توان حالت کمانی لب‌ها را برجسته‌تر کرد که این امر زیبایی لب‌ها را افزایش می‌دهد.
درمانی بی‌خطر است و در صورت نیاز کل درمان به‌طور کامل قابل ‌برگشت است.
می‌تواند خطوط دور لب‌هارا کاهش داد.
در صورت افتادگی گوشه‌های دهان که ظاهری غمگین به افراد می‌دهد، می‌توان آن را اصلاح کرد.

پاک کردن راحت تتو و همچنین آنزیم تراپی و پاکسازی و فیشیال اختصاصی پوست در رشت
09200786766
https://upremove.ir

اینستاگرام up.remove

 

پشتیبانی آپ ریمو
پشتیبانی آپ ریمو
سوالات مربوط به ریمو را از من بپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رزرو وقت