روشهای پاک کردن لاک ناخن

پاک کردن راحت تتو و همچنین آنزیم تراپی و پاکسازی و فیشیال اختصاصی پوست در رشت 09200786766 https://upremove.ir اینستاگرام up.remove
لوازم آرایش و پوست
آوریل 26, 2023
پاک کردن راحت تتو و همچنین آنزیم تراپی و پاکسازی و فیشیال اختصاصی پوست در رشت 09200786766 https://upremove.ir اینستاگرام up.remove
علت چرب شدن مو
آوریل 30, 2023

مقدمه

لاک زدن برای همه خانم ها در هر سنی که باشند جزو یکی از کارهای لذت بخش است. لاک زدن سبب زیبایی دستان و ناخن ها می شود بنابراین خانم ها سعی می کنند در هر مراسمی از لاک استفاده کرده و رنگ لاک خود را با لباسشان هماهنگ می کنند.
در صورتی که بتوانید ماده مناسب را پاک کردن لاک از ناخن‌ها پیدا کنید، این روش‌ها بسیار کاربردی هستند، برای این موضوع، تعدادی روش خانگی برای از بین بردن لاک ناخن بدون استون وجود دارند که ما در این بررسی به آنها می‌پردازیم.
ساده ترین و پیش پا افتاده ترین روش پاک کردن لاک ناخن استفاده از استون یا پدهای لاک پاک کن موجود در بازار است

در ادامه با آپ ریمو همراه ما باشید

مضرات استون

آسیب به بافت ناخن

استفاده از استون به بافت ناخن آسیب وارد می کند. در حقیقت استون باعث می‌شود ناخن حالت شکنندگی پیدا کند و به راحتی و با کوچکترین فشاری بشکند.

۲. آسیب به سیستم تنفسی

استون بوی بسیار تندی دارد. استشمام استون باعث صدمه به سیستم تنفسی و ریه می‌شود. در واقع ممکن است باعث تنگی نفس شود و یا در تنفس مشکلاتی ایجاد کند.

پاک کردن لاک ناخن با برشهای لیمو

لیمو یک ماده طبیعی است که می توانیم به کمک آن، لاک ناخن را به سرعت پاک کنیم. خیلی ساده است و تنها چیزی که نیاز دارید مقداری آب گرم، صابون و چند تکه لیمو می باشد. اسیدی بودن لیمو نکته ای است که این روش را بسیار موثر می کند. برای این کار ابتدا انگشتان خود را حداقل به مدت 5 دقیقه در یک کاسه آب گرم و صابون قرار دهید و از یک تکه لیمو برای مالش ناخنهای خود استفاده کنید. پس از پاک شدن لاک، دوباره دستهای خود را بشویید. فراموش نکنید که ناخنهای خود را به خوبی آبرسانی کنید. این نکته ای است که باید بعد از مالیدن آنها با اسید لیمو به آن توجه کنید.

پاک کردن لاک بدون استون با خمیردندان

تمام چیزی که نیاز دارید مقدار ی خمیر دندان است. بهتر است خمیر دندان های سفید را که حاوی اتیل استات هستند، انتخاب نمایید. برای پاک کردن لاک موارد زیر را انجام دهید:

الکل برای پاک کردن لاک بدون استون

اگر نگران عفونت ناخن هایتان هستید و گزینه های دیگری در خانه ندارید، سعی کنید از الکل معمولی استفاده کنید. این ماده بسیار موثرتر از مواد تجاری پاک کننده لاک ناخن است.

مواد مورد نیاز

الکل
آب ولرم
گلوله های پنبه ای
نحوه استفاده از آن

ناخن های خود را برای چند دقیقه در آب ولرم خیس کنید

گلوله های پنبه ای را برداشته و در الکل فرو ببرید. با مالش ملایم پنبه بر ناخن های خود، لاک آن را از بین ببرید. می توانید با مالیدن مقداری روغن کوتیکول به ناخن های خود، این عمل را به پایان برسانید

9 روش طبیعی پاک کردن لاک بدون استون و پد

پاک کردن لاک ناخن با خمیر دندان

برای پاک کردن لاک ناخن در خانه می توانید از خمیر دندان استفاده کنید. خمیر دندان دارای اتیل استات است ، این ماده یک ترکیب شیمیایی است که معمولاً در پاک کننده های تجاری لاک ناخن استفاده می شود. اتیل استات مانند یک جادو برای پاک کردن لاک ناخن عمل می کند و همچنین پاک کننده ای بدون استون است. خب، برای این کار فقط به یک خمیر دندان نیاز دارید. به این صورت که باید خمیر دندان را بردارید و به اندازه ی نخود روی ناخن هایتان بمالید، بگذارید چند ثانیه بماند و در حالی که لاک را پاک می کنید بشویید.

پاک کردن راحت تتو و همچنین آنزیم تراپی و پاکسازی و فیشیال اختصاصی پوست در رشت
09200786766
https://upremove.ir

روی ناخن خود مقداری خمیر دندان بمالید

با یک تکه پنبه یا مسواک قدیمی خمیر دندان را روی ناخن بمالید.

این کار را تا زمانی که لاک کاملاً پاک شود، ادامه دهید.

پس از پاک کردن لاک ها دست ها را به خوبی با آب بشویید و روی ناخن ها و دست ها کرم نرم کننده بزنید.

پاک کردن راحت تتو و همچنین آنزیم تراپی و پاکسازی و فیشیال اختصاصی پوست در رشت
09200786766
https://upremove.ir

 

پشتیبانی آپ ریمو
پشتیبانی آپ ریمو
سوالات مربوط به ریمو را از من بپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رزرو وقت